З 25 листопада в Україні проходить акція «16 днів проти насильства», метою якої є підвищення обізнаності суспільства про проблему насильства. Інспектори сектору освітньої безпеки долучаються до заходів, пояснюючи дітям у форматі гри, що таке насильство, його види та наслідки. Це допомагає навчити молодь уникати подібних ситуацій і створювати середовище, де ніхто не страждає від насильства.
Про уе повідомляє ГУНП у Вінницькій обл.
“Нагадуємо, що побої, знущання у сім’ї, дискримінація, обмеження прав для багатьох, на жаль, є реальністю, про яку мовчать. Мовляв, усі так живуть, тож треба терпіти. Та це не “ОК”, терпіти не треба”, – йдеться в повідомленні.
Інспектори сектору СОБ не тільки проводять лекції, а й заняття з фізичної культури на тему «Не вдар, а підтягнись», де разом із підлітками підтягуються на перекладинах.
Метою таких занять є привернути увагу до жорстокого поводження з рідними та підкреслити, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.
Також діти разом із поліцейськими виготовляють помаранчеві стрічки у знак підтримки людей, які постраждали від домашнього насильства.
«Толерувати домашнє насильство – неприпустимо. Не замовчуйте, не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога. Якщо ви стали свідками домашнього насильства – не будьте байдужими! Повідомляйте про це!», – йдеться в повідомленні.
Негайно зателефонуйте до поліції за номером 102 або ж за телефонами:
15-47 – цілодобова безоплатна «гаряча лінія»;
0 800 75-04-75 (з 09.00 до 18.00) – обласна лінія довіри із запобігання насильству;
(050) 258-56-43, (050) 901-91-67 – мобільні бригади соціально-психологічної допомоги;
116-123, 0 800 500-335 – анонімна безоплатна Національна «гаряча лінія».
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook