Новорічні свята пройдуть без аварійних відключень, якщо не буде обстрілів – Шмигаль

У разі відсутності обстрілів новорічні свята в Україні, в тому числі на Вінниччині, пройдуть без аварійних відключень.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми розуміємо, що Росія готується продовжити атаки на українську енергосистему. Тож перебуваємо в щоденній готовності до нових масованих обстрілів. Це може статися будь-коли: сьогодні, завтра чи навіть напередодні Нового року. Хочу підкреслити: у разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень», – зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, завдяки роботі енергетиків із відновлення пошкодженого обладнання, зниженню споживання у вихідний день та відсутності морозної погоди в Україні зменшилася кількість аварійних відключень електроенергії.

«Після аварійно-відновлювальних робіт вдалося повернути в мережу два блоки теплових електростанцій. Триває процес відновлення інфраструктури, зростає кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено споживання. Діє відпрацьований алгоритм пріоритетності заживлення споживачів», – розповів прем’єр-міністр.

Прем’єр-міністр додав, що Росія готується продовжити атаки на українську енергосистему. Тож держава й уряд перебувають у щоденній готовності до нових масованих обстрілів.

«Ворог прагне не лише вивести з ладу чергову підстанцію чи лінію електропередач. Він передусім націлений сіяти страх та паніку. Але йому це не вдасться. Ми віримо в себе, в нашу армію, в наших енергетиків, в наших партнерів. Ми вистоїмо, бо єдині, сильні та мотивовані боротися за рідну землю», – зазначив Денис Шмигаль.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook