У Міносвіти назвали дати реєстрації на додаткову сесію НМТ-2025

Додаткова сесія цьогорічного національного мультипредметного тесту (НМТ-2025) відбудеться з 14 до 25 липня. Реєстрація на неї стартувала 9 травня і триватиме до 14-го.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України (МОН).

“Не встигли зареєструватися на основну сесію НМТ? Маєте поважну причину або отримали відмову в реєстрації через технічні помилки? У вас є ще одна можливість. Додаткова сесія НМТ-2025 відбудеться з 14 до 25 липня”, — йдеться у повідомленні.

Зареєструватися на неї можна у додатковий період — з 9 до 14 травня за цим посиланням.

У Міносвіти зазначили, що зміни до реєстраційних даних, як-от місто чи предмет додаткового блоку, можна вносити до 19 травня.

“Запрошення на додаткову сесію з’являться в персональних кабінетах з 11 липня. Результати тестування будуть доступні до 30 липня у персональних кабінетах учасників. Не відкладайте реєстрацію й уважно перевіряйте дані — це гарантія вашої участі”, — додали у відомстві.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook