У минулому році держава для покриття шкіл Вінницької області інтернетмережею виділила 43 млн грн. Однак, досі неосвоєними залишилося 36,1 млн грн.
Про це нещодавно заявив заступник голови Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.
Це занадто низький показник і єдиний позитив в тому, що дані кошти перейшли на цьогорічний бюджет і їх необхідно оперативно та ефективно використати. А головне чітко дотримуватися законодавства при проведенні тендерних закупівель, – заявив Ігор Івасюк.
Він згадав Постанову КМУ від 3 квітня 2019 року №319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти», а саме:
- для опорних закладів та закладів освіти І-ІІІ, ІІ-ІІІ, ІІІ ст. з кількістю учнів 100 та більше – 100 Мб/с;
- заклади освіти І-ІІІ, ІІ-ІІІ, ІІІ ст з кількістю учнів менше 100, заклади освіти І, І-ІІст з кількістю учнів 100 та більше, які мають швидкість доступу до Інтернету менше 30Мб/с;
- для інших закладів загальної середньої освіти – 30Мб/с.
Аби убезпечити себе від горе-підприємців та навчитися розрізняти функції операторів даного ринку від провайдерів, роз`яснення надали фахівці Подільської філії Українського державного центру радіочастот.
За словами директор цієї установи Володимира Артюха, у 45% тендерних процедур на послуги інтернет не були дотримані рекомендації щодо їхньої якості. Тому варто правильно прописувати вимоги в угодах та контролювати їх дотримання оператором.
Нагадаємо, інтернет-шахраї діють за схемою “купи-продай”.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook