Чим дивуватиме листопад: події від Офісу туризму Вінниці

У листопаді на вас чекають 10 екскурсій і турів від гідів та гідес Офісу туризму Вінниці, а також два затишні майстеркласи – з валяння рукавичок і ткацтва.

Про це повідомляє Вінницька міська рада, як передає  Місто.

Новинкою місяця для тих, хто полюбляє відкривати для себе історію і традиції Вінницького регіону, стане прем’єрний тур «Подорож Барщиною». Ви дізнаєтеся, які таємниці приховує гора Бони Сфорци, куди ведуть підземні ходи Барського парку, побачите фрагменти замку XVI-XVII ст., костел Святої Анни, кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, а також завітаєте до гостинної садиби «Подільська родина» у селі Гайове.

Ще дві новинки листопада, але уже за межі Вінниччини, – це одноденні тури до Житомира під назвою «Sweet Space: космічні смаки» і поїздка на Житомирщину «Чарівний Лесин край».

Крім цього, ви зможете взяти участь у цікавих екскурсіях Вінницею, поїхати у популярний тур на південь регіону «Буша. Подільська вишиванка», або ж відправитись у тематичні подорожі під назвами «Замки та палаци Хмельниччини», «Тернопільська подорож у часі: Кременець і Вишнівець» та «Мандрівка до міста паровозів».

Обирайте маршрут, який вам до душі, вирушайте у подорож і відкривайте для себе нові місця, враження та історії.

Розклад екскурсій:

1 листопада – Екскурсійний тур «Мандрівка до міста паровозів» (Вінниця – Гайворон – Вінниця). Гід Олег Матюхов. Реєстрація.

2 листопада – Екскурсійний тур «Тернопільська подорож у часі: Кременець і Вишнівець» (Вінниця – Кременець – Вишнівець – Вінниця. Гідеса Оксана Роздорожнюк). Реєстрація.

8 листопада – Екскурсія «Вінниця у стилі модерн». Гідеса Наталя Дітковська. Реєстрація.

15 листопада – Екскурсійний тур «Замки та палаци Хмельниччини» (Вінниця – Кудинка – Самчики – Старокостянтинів – Антоніни – Вінниця). Гідеса Людмила Очеретна. Реєстрація.

16 листопада – Новинка! Екскурсійний тур «Sweet Space: космічні смаки» (Вінниця – Житомир – Вінниця). Гід Олег Матюхов. Реєстрація.

21 листопада – Екскурсія «Тандем прекрасної епохи: Оводов&Артинов». Гідеса Людмила Очеретна. Реєстрація.

22 листопада – Новинка! Екскурсійний тур «Подорож Барщиною» (Вінниця – Бар – Гайове – Вінниця). Гідеса Людмила Очеретна. Реєстрація.

23 листопада – Екскурсійний тур «Буша. Подільська вишиванка» (Вінниця – Клембівка – Оксанівка – Буша – Вінниця). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація.

28 листопада – Екскурсія «Прогулянка з ароматом часу». Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація.

29 листопада – Новинка! Екскурсійний тур «Чарівний Лесин край» (Вінниця – Бердичів – Звягель – Дениші – Вінниця). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація.

Розклад майстеркласів:

(в рамках АртКлуб «Твори з BYVI»)

15 листопада – Майстерклас з валяння рукавичок. Майстриня Леся Зіаннурова. Реєстрація.

29 листопада – Майстерклас із ткацтва (міні-гобелени у дерев’яних рамках; у партнерстві з центром ткацтва «КОЛО»). Майстриня Ярослава Балацька. Реєстрація.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook