Реклама
Шукаєте ідеальний холодильник? Тоді вбудована модель буде найкращим вибором завдяки низці переваг. У статті розповімо про всі переваги таких моделей і про те, як вибрати вбудований холодильник. Також представимо список перевірених виробників, щоб вам було простіше зробити вибір.
Переваги вбудованих холодильників
Вбудовувані холодильники — це не тільки функціональні пристрої для зберігання продуктів, а й важливий елемент дизайну кухні. Розглянемо переваги таких варіантів:
- Вбудовувані холодильники відмінно вписуються в будь-який інтер’єр. Вони можуть бути приховані за фасадами кухонних шаф, що робить дизайн кухні більш цілісним, лаконічним, акуратним.
- Така техніка економить простір на кухні, завдяки чому приміщення візуально збільшується.
- Холодильники під вбудовування працюють тихіше і менше вібрують, завдяки додатковій звукоізоляції.
- Відсутність щілин між приладом і кухонними шафами запобігає скупченню бруду і пилу.
- Такі моделі розширюють можливості встановлення. Їх можна використовувати не тільки на кухні, а й в інших приміщеннях, наприклад, у ніші під сходами.
Як вибрати холодильник під вбудовування
Вибір вбудованого холодильника вимагає врахування кількох ключових факторів, щоб новий прилад ідеально вписався в кухонний інтер’єр і задовольняв усі потреби сім’ї.
Габарити та об’єм
Під час вибору врахуйте висоту, ширину і глибину простору, в який плануєте встановлювати техніку. Виміряйте нішу, в яку плануєте встановлювати холодильник. Також визначте потрібний об’єм холодильної та морозильної камер, зважаючи на кількість членів сім’ї та частоту покупок продуктів. Для дачі та офісу підійде 100-літровий холодильник. Для стандартної квартири або приватного будинку на сім’ю 1-3 осіб — модель 200-300 літрів. Для тих, у кого велика сім’я або ви часто зустрічаєте гостей — вибирайте пристрої об’ємом 500-700 літрів. Для просторої кухні чудовим варіантом стануть холодильники Side-by-Side.
Тип установки і розміщення морозилки
Варто відзначити також наявність варіантів з різними типами встановлення. Є повністю вбудовувані та частково вбудовувані моделі. Повністю вбудовані моделі ховаються за меблевими фасадами і повністю інтегруються в кухонний гарнітур. Частково вбудовувані моделі залишають панель управління на видноті, а сам корпус ховається в меблі. Не забудьте перед покупкою вибрати розташування морозильної камери: є моделі з верхньою і нижньою морозилкою.
Технічні особливості
Зверніть увагу на клас енергоефективності. Більш економічні моделі допоможуть знизити витрати на електроенергію і зменшити вплив на навколишнє середовище. Оптимальними вважаються моделі з класом енергоефективності від A+ і вище.
Перевірте наявність зручної панелі управління і можливостей налаштування температури та інших параметрів. Деякі холодильники оснащені сенсорними екранами і можливістю управління через смартфон. Для вбудованих екземплярів важливо звернути увагу на рівень шуму. Ідеальний показник — не більше 40 дБ.
Не забудьте про функціональні можливості. Сучасні вбудовані холодильники можуть бути оснащені різними функціями, такими як система No Frost, багатозональне охолодження, функції суперохолодження і суперзаморожування. Виберіть ті функції, які найбільш важливі для вашого комфорту.
Виберіть які полиці вам найбільше подобаються. Скляні полиці — красиві та гігієнічні, але їх частіше доводиться мити, оскільки залишаються плями та відбитки пальців. Решітки – більш класичний і простий варіант, який не потребує особливого догляду.
Зверніть увагу на якість збірки і матеріалів. Вибирайте продукцію перевірених виробників з хорошою репутацією і наявністю сервісних центрів у вашому регіоні. Це забезпечить якісне обслуговування і ремонт за необхідності. Найкращими торговими марками, які виготовляють вбудовані холодильники, є такі:
- Whirlpool;
- Beko;
- Bosch;
- Electrolux;
- Samsung;
- AEG;
- Gorenje.
Тепер ви без зусиль виберете хороший вбудований холодильник, який задовольнить усі потреби.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook