Для укладання волосся використовуються різні види електроприладів. Фен-щітка – пристрій, який їх об’єднав. За допомогою насадок можна сушити волосся, випрямляти або завивати.
Існує два типи фенів-щіток:
- зі змінними насадками – більш функціональні моделі;
- зі щіткою, що обертається – з ними зручніше справлятися з неслухняним волоссям.
Які ще відмінності мають між собою моделі та на що звернути увагу при їх виборі, читайте далі.
Потужність і режими
Чим більша потужність приладу, тим швидше висохне або буде укладене волосся. Якщо воно тонке та коротке, вистачить потужності 300-400 Вт. Для густого – цифри мають бути вдвічі більшими. В цілому значення варіюється від 300 до 1200 Вт.
Робочі режими відрізняються силою подачі повітря та його температурою. Їх кількість залежить від моделі приладу. Зазвичай вироби мають два режими – подача гарячого повітря середньої та високої інтенсивності. При щоденному використанні фена-щітки бажано мати в наявності режим подачі холодного повітря. З ним волосся висихає довше, але пошкоджується менше.
Найбільша кількість режимів – п’ять. Але навряд чи вам доведеться використовувати кожний з них. До того ж, такі прилади коштують дорого.
Додаткові опції
Крім основних, вироби можуть мати і додаткові опції:
- Зволоження парою. Корисна опція для власниць сухого волосся. Прилади з такою опцією дозволяють робити експрес-укладку.
- Іонізація. Завдяки ній – легко розгладжується пухнасте та неслухняне волосся, прядки не електризуються. Опція присутня в моделях з вбудованим генератором та з насадками, що мають турмалінове напилення.
- Автовідключення. Перегрівання, зазвичай, є причиною поломки фенів-щіток. Як тільки буде досягнута максимальна температура, двигун у приладі, оснащеному такою функцією, сам зупинить роботу.
Будь-яка з цих функцій додатково здорожчує вартість техніки.
Насадки
Функціональність приладу напряму залежить від кількості насадок. Моделі з щіткою, що обертається, відрізняються між собою тільки її діаметром. Техніка зі змінними насадками може бути оснащена:
- Концентратором – виконує функцію звичайного фену.
- Випрямлячем – допомагає зробити волосся прямим і гладеньким.
- Дифузором – служить для надання волоссю прикореневого об’єму та висушування хвилястих прядок без заплутування.
- Напівкруглою розчіскою – дозволяє витягувати локони, надавати їм невеликого об’єму.
- Плойкою – використовується для завивки волосся, створення хвиль і кудрів.
Тому перш ніж замовити прилад, потрібно визначитись, за яких умов та з якою метою вами буде використовуватись фен-щітка для укладання волосся. Для певних моделей насадки можна придбати окремо.
Інші важливі відмінності
Фени-щітки також відрізняються між собою за кількістю швидкостей. В простих моделях вона одна, а у більш функціональних їх дві-три.
Живляться прилади від мережі або акумулятора. В домашніх умовах і там, де є можливість підключитися до розетки, краще використовувати перші моделі. Безпровідні вироби підходять як походний варіант. Але їх потрібно довго заряджати.
Довжина шнура має бути зручною. Надто короткий провід обмежує рухи, а довгий – постійно плутається.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook