Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова

21018, м.Вінниця, вул.Пирогова, 56
тел.: (0432) 57-03-60, 61-15-97, (067) 3837655
факс: (0432) 67-01-91
Е-mail: [email protected], [email protected]
Web-site: www.vsmu.vinnica.ua

Рік заснування – 1921. Навчальний заклад IV рівня акредитації. Форма власності – державна.

Факультети і спеціальності:

  • Медичний факультет – спеціальності: «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія».
  • Стоматологічний факультет – спеціальність «Стоматологія».
  • Фармацевтичний факультет – спеціальність «Фармація, промислова фармація» .
  • Факультет післядипломної освіти – післядипломна підготовка з 27 спеціальностей.

Терміни навчання:

  • спеціальність «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія» – 6 років;
  • спеціальність «Стоматологія» – 5 років;
  • спеціальність «Фармація, промислова фармація» (денна форма навчання) – 5 років;
  • заочна форма навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» – 5,5 років;
  • для випускників медичних та фармацевтичних коледжів – 4,5 роки.

Умови вступу: При вступі на навчання до ВНМУ ім.М.І.Пирогова у 2020 році для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами ЗНО за 2017, 2018, 2019 або 2020 роки з урахуванням балів за особливі успіхи.

  • При вступі на спеціальності, що мають місця державного замовлення, приймаються сертифікати з української мови та літератури, біології або хімії (профільний предмет на вибір вступника), математики або фізики (на вибір вступника).
  • При вступі на спеціальності, що не мають місць державного замовлення, приймаються сертифікати з української мови та літератури, біології (профільний предмет), математики або хімії (на вибір вступника).
  • Конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів відповідного рівня, помножених на вагові коефіцієнти та фіксованого бала за особливі успіхи.
  • Для профільного предмету ваговий коефіцієнт складає 0,5.
  • Для української мови та літератури ваговий коефіцієнт складає 0,2.
  • Для третього предмету, визначеного правилами прийому ваговий коефіцієнт складає 0,3.
  • Остаточно, конкурсний бал множиться на регіональний (РК=1,02), галузевий (ГК=1,00), сільський (СК=1,02) та першочерговий (ПК=1,05) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток.
  • При вступі до ВНМУ ім.М.І.Пирогова, мінімальні значення кількості балів встановлюються наступним чином:

Фінансування підготовки фахівців на медичному та стоматологічному факультетах здійснюється за кошти державного бюджету, за кошти фізичних (юридичних) осіб, за рахунок цільових пільгових державних кредитів. Підготовка фахівців на фармацевтичному факультеті здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб.

Доуніверситетська підготовка: госпрозрахункові підготовчі курси та підготовчий факультет для іноземних громадян.

Науково-педагогічний потенціал: В університеті один із самих високих серед навчальних закладів України рівень забезпеченості викладачами з науковими ступенями і званнями. Студентів навчають 137 докторів наук, і 702 кандидатів наук. В університеті працюють 21 співробітники, які мають почесні звання Заслужений діяч науки і техніки України, Заслужений працівник освіти України, Заслужений лікар України, 11 Лауреатів Державної премії України, 9 кращих викладачів нагороджені Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, 4 – нагороджені Почесною Грамотою Верховної ради України, 16 – нагороджені грамотами МОН України, 49 – нагороджені грамотами МОЗ України, 36 – нагороджені іншими державними відзнаками. Ректоратом здійснюється цілеспрямована робота з підготовки кадрового резерву з числа кращих випускників, які зарекомендували себе здатними до наукової роботи в студентські роки та пройшли навчання в аспірантурі.

Матеріально-технічна база: В університеті досконала матеріально-технічна і навчально-методична база, створені центри – нових інформаційних технологій, науково-дослідний, діагностичний; медико-психологічний консультативний центр, медичний симуляційний центр, навчально-науково-виробничий комплекс – інститут реабілітації інвалідів, навчально-виробничий комплекс – стоматологічна клініка. Побудовано новий навчальний корпус, де розмістились чотири кафедри та лабораторії науково-дослідного центру, побудована сучасна бібліотека з книгосховищем на 500 тисяч томів.

«День відкритих дверей» – 23 травня з 10.00 – центральний корпус ВНМУ (актова зала).

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook