У Вінниці розпочалися заплановані на цей рік капітальні ремонти внутрішньобудинкових мереж, що сприятиме збереженню тепла та тривалішому їх використанню. Першим об’єктом, де такі роботи було виконано у цьому році, стала багатоповерхівка на вулиці Чорновола, 6. Тут була здійснена заміна системи опалення через те, що стара мережа з часом втратила свою працездатність.
Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.
«Ми маємо підтримувати стан нашої критичної інфраструктури в належному стані, забезпечуючи її стійкість та надійність навіть в нинішніх реаліях. Адже зволікання в таких випадках може призвести до подальших втрат теплової енергії та незручностей для містян», – зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький.
За його словами, зважаючи на ситуацію в країні, у сфері житлового господарства основна увага приділятиметься найбільш критичним об’єктам, стан яких не дозволяє чекати.
В будинку на Чорновола, 6 раніше було створено ОСББ. Тепер міська рада допомогла покращити стан його мереж. Роботи виконувались бюджетним коштом.
«Підрядна організація оновила систему внутрішньобудинкового опалення. Завдяки проведеним роботам під час опалювального сезону. Проведені роботи дозволять запобігти аварійним поривам, а відтак – забезпечити безперебійність надання містянам послуги. Крім того, відсутність аварійних ситуацій дозволяє заощаджувати до 15% ресурсів», – зазначає Віталій Місецький.
В процесі капремонту старі металеві зношені труби замінили сучасними поліпропіленовими, які не піддаються корозії, що значно збільшує їх термін експлуатації. Багато виробників оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.
Загалом, цьогоріч у Вінниці планується замінити внутрішньобудинкові мережі у 6 багатоквартирних будинках. Наразі представники підрядних підприємств проводять роботи ще в двох багатоквартирних будинках: на вул. Стрілецькій, 93 та пров. Цегельному, 14.
Загалом на пріоритет «Стійкість» цьогоріч у бюджеті громади передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це – 40 % коштів, які не входять до захищених статтей.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook