Отримати підтримку у своєму професійному зростанні, придбати нове обладнання, інструменти, курси чи матеріали для розвитку й покращення професійних навичок стає все більш важливим завданням для молоді. У Вінниці Фонд громади «Подільська громада» оголосив про стипендіальний конкурс, спрямований на підтримку молодих людей, які вивчають виробничі, прикладні чи ремісничі професії. Загальний грошовий фонд стипендіального конкурсу складає 60 000 грн, а максимальний розмір стипендії становить до 10 000 грн (без урахування податків). Дедлайн подачі заявки – 30 квітня. Ця ініціатива призначена для надання фінансової підтримки та стимулювання розвитку у сфері професійної освіти й практики.
Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.
Навчання молоді на виробничих професіях та їхня підтримка – це не лише актуальна, але й стратегічно важлива тема, особливо в час війни, де стабільність економіки має критичне значення. Спеціалізації, такі як механіка, електрика, будівництво та інші виробничі галузі, є основою для забезпечення сталості та продуктивності економіки країни. Саме тому Фонд громади «Подільська громада» оголосив про стипендіальний конкурс для молоді.
«Пам’ятаєте проєкт “Працюємо далі”, коли Фонд надав підтримку для підприємців/иць, чий бізнес постраждав через ракетний удар по Вінниці у липні 2022 року? Тоді ми допомогли їм, а тепер вони сформували невеликий “банк” для підтримки молоді, яка бачить себе у власній справі. Долучилася до ініціативи і мережа делікатес-маркетів “Україночка”. Тож спільними зусиллями маємо можливість підтримати молодь у прагненні розвинути свої навички і, маємо надію, конкурс підсилить молодих людей на шляху до відкриття власної справи», – підкреслила голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.
Організатори зазначають, що консультації щодо заповнення аплікаційних форм та з інших питань щодо конкурсу можна отримати до 25 квітня 2024 року за електронною поштою [email protected] або за номером телефону: 095-722-52-87.
Щоб взяти участь, треба сформувати і надіслати на пошту [email protected] такий пакет документів:
- Заповнену аплікаційну форму, вона знаходиться тут.
- Довідку з навчального закладу про те, що ви там навчаєтесь. Вказати курс та фах.
- Довідку про соціальний статус у разі наявності (внутрішньо переміщена особа, багатодітна чи малозабезпечена родина, дитина учасника АТО/ООС, військовослужбовця тощо).
- Рекомендаційний лист від навчального закладу, де навчається конкурсант/ка, або інші листи від педагогів, керівників колективів тощо (наявність листа не є обов’язковою умовою).
Засідання конкурсної комісії і оголошення переможців відбуватиметься 1-5 травня 2024 року.
Оцінювання заявок проводитиметься за критеріями: точність, зрозумілість та логічність описання мети заявки: (1–10 балів), реалістичність та відповідність мети заявки меті стипендіального конкурсу: (1–5 балів), реалістичність і деталізація бюджету заявки: (1–5 балів), обґрунтованість важливості професії для відновлення України: (1–10 балів), переконливість конкурсанта/ки в описі, чому саме він/вона має отримати стипендію: (1–5 балів), наявність рекомендацій: по 1 балу за кожну (але не більше 3 балів). Наявність довідки про соціальний стан родини: 3 бали.
Нагадаємо, що у межах проєкту «Працюємо далі» Фонд надав підтримку 7 підприємцям, чий бізнес постраждав від ракетного удару. Переможці отримали по 60 тисяч гривень кожен. Серед них: Широков Максим (ремонт та виготовлення ювелірних виробів), Негур Інна (технічне забезпечення святкових заходів та концертів), Скрипник Тетяна (ремонт та пошив одягу, військового атрибуту), Зеленько Віталій (хімчистка і прання), Чабан Надія (роздрібна торгівля взуттям), Фрумкін Павло (комерційна діяльність у сфері фотопослуг), Ткачук Олена (торгівля канцелярськими товарами, виготовлення сувенірної продукції).
За умовами проєкту, вони зобов’язалися сформувати невеликий «банк» для підтримки молоді, яка бачить себе у власній справі.
Детальніша інформація за посиланням.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook