Протягом 13 та 14 травня у Вінниці проходитиме стартова зустріч в рамках проєкту «Створення та організація діяльності навчальної мережі міст з інтегрованого міського розвитку». Він започаткований та реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).
Про це повідомляє сайт Вінницької міської ради.
Участь у навчанні взяли представники восьми міст України, а саме Київ, Харків, Житомир, Львів, Чернівці, Мелітополь, Полтава та Вінниця.
Мета проєкту – підвищення місцевого потенціалу 8 міст-учасників проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» та покращення державної і місцевої політик у сфері інтегрованого міського розвитку, обміну кращими практиками інтегрованого міського розвитку та поширення їх на інші українські міста.
Участь у засіданні взяв заступник Вінницького міського голови Андрій очеретний, який зазначив, що наше місто завжди готове поділитись власним позитивним досвідом.
Ми з GIZ співпрацюємо уже п’ять років. За цей час затвердили Концепцію інтегрованого розвитку міста до 2030 року, яка була розроблена у співпраці з GIZ. І на основі цього документу ми розробили і у цьому році прийняли Стратегію «Вінниця 3.0». У якій визначили шість пріоритетів, а візією є «Вінниця – місто магніт». Я вдячний, що GIZ нам дав дороговказ. Якщо говорити про другий етап, по якому ми співпрацюємо, то у 2019 – проєкт «Вінницька миля», «Алея 12,7», облаштування громадського простору скверу Альтмана. Також за сприяння GIZ ми працюємо над облаштуванням парку Хімік. Сподіваюся, що співпраця буде продовжена. Комплексний підхід, який нам дає співпраця із GIZ, дозволяє бачити перспективи на десятиліття вперед розвитку міста. І ми вдячні вам і містам-партнерам, адже ми у вас теж багато чого черпаємо і втілюємо кращі практики у себе,
– зазначив пан Очеретний.
Також варто зазначити, що в рамках проекту створено три робочі групи, які відповідатимуть за свої напрями: впровадження концепцій інтегрованого розвитку міст, просторовий розвиток та виклики в сфері охорони навколишнього природного середовища.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook