92-га окрема штурмова бригада отримала партію FPV-дронів для виконання бойових завдань на Харківському напрямку. Допомогу передала команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.
«Для мене велика честь сьогодні передати ці “пташки” нашим воїнам, — зазначив один із співзасновників МКГШ, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. — Це лише початок нашої співпраці з бригадою. Бажаю кожному з вас Божої опіки та перемоги. І щоб ці дрони якнайшвидше допомогли вигнати ворога з нашої землі».

Один із військовослужбовців бригади — Сергій із позивним «Сьогун» — розповів, що техніка одразу буде передана на передову.
«Ці дрони допомагатимуть ефективно знищувати логістику противника — склади, техніку, підвезення боєприпасів. Дякуємо Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу за підтримку. Ми обов’язково покажемо ці дрони в дії. Зараз як ніколи важливо триматися разом і бути згуртованими — тільки в єдності зможемо перемогти ворога».
92-га окрема штурмова бригада з гордістю носить ім’я видатного полководця XVII століття — кошового отамана Івана Сірка, уродженця Вінниччини. Він здобув понад 60 перемог у боях, а його постать стала символом військової звитяги, сили духу та відданості побратимам. Саме тому військовослужбовців бригади називають козаками-«сірківцями».
Символічно, що передача дронів представникам бригади відбулася саме на малій батьківщині Івана Сірка — в Мурафській громаді на Вінниччині.
З 2014 року бригада виконує бойові завдання на Сході та Півночі України. Під час повномасштабного вторгнення 2022 року «сірківці» стали на захист Харківщини, зупинивши наступ переважаючих сил противника.
Зазначимо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням Вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі силам оборони України. Очолює штаб Володимир Гройсман.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook