#ДоброчинністьДоНеба: у Вінниці викладач ІТ-технологій Іван Шихат-Саркісов зініціював флешмоб зі збору коштів онкохворим дітям

Флешмоб #ДоброчинністьДоНеба на користь благодійного фонду «Таблеточки», який вже майже 10 років допомагає онкохворим дітям, розпочав добре відомий не лише у Вінниці викладач з робототехніки Іван Шихат-Саркісов. Він запропонував перетворити процес будівництва величезного хмарочоса з пластикового конструктора на благодійну акцію. Щоб долучитися до неї, достатньо придбати хоча б одну «цеглину» вартістю 10 грн. По мірі надходження коштів, Іван складатиме будівлю. Міститиме вона щонайменше 5 тисяч елементів. Коли хмарочос буде готовий, а кошти – на рахунку, всі учасники матимуть можливість взяти участь у розіграші і виграти його на згадку про флешмоб #ДоброчинністьДоНеба.

Ця ідея у мене народилася нещодавно. Я не раз перераховував кошти до благодійного фонду «Таблеточки», але тепер вирішив долучити до благодійності більшу кількість людей, – розповідає Іван. – Кожна «цеглинка» хмарочоса – це допомога фонду «Таблеточки». Механізм простий: кожен охочий може переказати на рахунок фонду від 10 гривень, а потім надіслати мені скріншот-підтвердження переказу, чи просто опублікувати його у коментарях до допису із відео на моїй сторінці у Facebook чи Instagram. За кожні 10 гривень я додаватиму одну цеглинку у конструкцію хмарочоса та періодично робитиму відеозвіти про його зростання. Кожен учасник цього флешмобу по завершенні будівництва отримає шанс стати переможцем розіграшу і отримати завершену модель хмарочоса у подарунок.

Завершена модель складатиметься орієнтовно із 5 тисяч деталей пластикового конструктора. За перші 10 із них він вже переказав власні гроші на рахунок фонду (тобто 100 гривень). Долучилися до ідеї і його друзі та знайомі. Крім того, автор ідеї закликає приєднуватися до ініціативи усіх охочих і організовувати подібні флешмоби задля підтримки фонду чи будь-якої іншої благодійної організації. Їх можуть проводити навіть діти. Для цього достатньо оголосити проєкт побудови з конструктора будь-якої вежі чи хмарочоса. Визначити приблизну кількість деталей, які будуть використані для її побудови, і встановити вартість одного елемента конструктора. Потім варто публічно поінформувати «потенційних» благодійників про участь у акції і закликати всіх, хто у змозі долучитися, до участі у флешмобі #ДоброчинністьДоНеба.

Автор Олеся ШУТКЕВИЧ, фото Івана Шихат-Саркісова

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook