Десятий рік поспіль громадські організації Вінниці реалізують свої проєкти завдяки підтримці влади

У  ХАБі «Місто змістів», громадські організації, які отримали фінансову підтримку за рахунок коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади у 2021 році, публічно звітували про результати реалізації своїх соціально-культурних  проєктів.

Про це повідомляє департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Фінансування здійснювалося в рамках «Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проєктів на території Вінницької міської територіальної громади», затвердженої рішенням міської ради від 27.12.2011р. №566, зі змінами. Дана  Програма діє у Вінниці з 2012 року. Громадські організації у тісній співпраці з виконавчими органами міської ради втілюють у життя соціально-культурні проєкти, які є вкрай важливими та актуальні для вінничан.

Міський голова Сергій Моргунов завжди акцентує, що  одним із важливих факторів успішного розвитку міста й приєднаних територій є тісна взаємодія громадянського суспільства та влади. Вінниця – європейське місто із сучасною та інноваційною громадою. Співпраця «громада-влада» має продовжуватись й далі.  

На публічній презентації, представники 10 громадських організацій проінформували  про цілі, проведені заходи, надбання, виклики, ризики та запити отримані в ході впровадження 12 соціально-культурних проєктів.

З презентаціями реалізованих соціально-культурних проєктів  можна ознайомитися на сторінці конкурсу 2021 року  https://2021.vmr.gov.ua/…/CivicOrga…/ShowContent.aspx…  . Крім того, є можливість переглянути відеозапис заходу в мережі Фейсбук на сторінці «Департаменту правової політики та якості ВМР» https://www.facebook.com/law.vmr.gov.ua .  

Андрій Очеретний, заступник міського голови звернув увагу на те, що цьогорічний конкурс розпочнеться вже в березні. Він запропонував громадським організаціям активно брати участь у ньому, задля втілення в життя актуальних для жителів міста та приєднаних населених пунктів соціально-культурних проєктів.  

Також, анонсував, що заплановано оновити правила конкурсу, згідно з нововведеннями, які передбачені постановою КМУ №1049 від 12.10.2012 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).  Головною інновацією стане використання інструментів діджиталізації, а саме: подання проєктів інститутами громадянського суспільства, їх публічне представлення, оцінювання членами конкурсної комісії та обговорення жителями через державну платформу ВзаємоДІя – Простір електронних конкурсів.    

Окрім того, Андрій Очеретний закликав присутніх взяти участь у розробці нового документу та обговорити всі ключові зміни, з тією метою, щоб  восени 2022 року провести ще один конкурс соціально-культурних проєктів, а проєкти-переможці реалізувати протягом 2023 року.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook