Ветерани та їхні родини можуть отримати грант на розвиток бізнесу

Ветерани, ветеранки, їхні родини та родини загиблих Захисників і Захисниць можуть взяти участь у грантовій програмі «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» та отримати від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень на започаткування або масштабування свого бізнесу. Програма реалізується Українським ветеранським фондом Мінветеранів у партнерстві з Благодійним фондом «МХП-Громаді» та агровиробничою компанією KERNEL.

Про це повідомляє Вінницька ОВА, інформує Місто.

Фінансову підтримку в межах конкурсу «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» зможуть отримати ветеранські бізнеси, які працюють у сфері агровиробництва, деревообробки, металообробки, виробництва та переробки харчових продуктів, надання послуг з ремонту або обслуговування власникам майна.

Розмір гранту, який зможуть отримати переможці конкурсу, — від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень, все залежить від кошторису проєкту.

Взяти участь у конкурсі можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
  • юридичні особи (окрім громадських та благодійних організацій), зареєстровані не пізніше ніж за рік до подання заявки на участь у конкурсному відборі, серед засновників яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Детально про умови конкурсу — на сайті Українського ветеранського фонду: https://surl.lu/zrvnlb

Читайте також: У Вінниці для учасників інклюзивного табору провели майстер-клас із виготовлення оберегів

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook