Вінницькі поліцейські-перемовники вдосконалили навички врегулювання конфліктів

На базі тренінгового центру ГУНП поліцейські позаштатних груп превентивної комунікації Вінниччини 27 лютого пройшли курси підвищення професійної майстерності щодо ведення перемовин з учасниками масових заходів з метою попередження вчинення ними порушень громадського порядку та уникнення силового розв‘язання конфлікту.

“У навчаннях взяли участь понад 50 працівників поліції з різних підрозділів районних відділів та відділень, які увійшли до складу позаштатних груп превентивної комунікації”, – інформує відділ комунікації поліції Вінницькій області.

Начальник сектору превентивної комунікації управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Олександр Немировський розповів присутнім про основні завдання та роль превентивних груп під час проведення масових заходів та мирних зібрань, як налагодити комунікацію між учасниками масових заходів та не допустити можливого конфлікту.

Про співпрацю та налагодження партнерських відносин з представниками засобів масової інформації під час масових заходів поліцейським-перемовникам розповіла заступник начальника відділу комунікації обласної поліції Ірина Добровольська. Адже, перемовники мають організовувати ефективну, відкриту комунікацію між всіма учасниками заходу, в тому числі з представниками мас-медіа, які покажуть і розкажуть громадськості як про саму подію, так і роботу поліції в цілому.

Наталія Гнатишина, головний спеціаліст відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення обласної поліції, довела присутнім, що кожен поліцейський повинен вміти якісно проводити діалог з будь-яким громадянином, а це можливо досягти, враховувавши індивідуальні особливості співрозмовників, вік, стать та його психологічний стан. Також психолог розповіла про психологію натовпу, види стресу та дала присутнім поради, як його подолати.

Головний критерій роботи поліції комунікації – це взаємодія з населенням. Для того, щоб люди могли довіряти поліцейським, необхідний діалог, розуміння та підтримка.

Нагадаємо, у поліції Вінницької області запрацював ще один «телефон довіри».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook