Вранці 23 липня співробітники СБУ та обласної прокуратури провели обшуки в Подільському регіональному онкоцентрі у Вінниці.
За даними джерел NaПарижі, слідчі дії торкнулися як адміністративних приміщень медзакладу, так і помешкань його керівника та юриста.
Причиною обшуків стали підозри, пов’язані з проведенням закупівель.
Онкоцентр, яким керує Сергій Перегончук, офіційно не коментував ситуацію. Востаннє на сайті лікарні з’являлася публікація про інформаційний марафон до 80-річчя закладу.
Нагадаємо, навесні до Вінницькому міськсуду скерували обвинувальний акт стосовно 28-річної посадовицівінницького КНП «Подільський регіональний центр онкології». Жінці інкримінують службову недбалість, через що заклад зазнав збитків на 1,8 млн грн.
Обвинувачення за ч. 2 ст. 367 КК України базуються на тому, що перед оголошенням закупівлі посадовиця не дослідила середні ціни на ринку на медичне обладнання та комунальним підприємством придбано необхідний товар значно дорожче.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook