На Вінниччині чоловік викрав з рахунку жінки 24 тисячі гривень і витратив на онлайн-ігри

До відділення поліції звернулася 56-річна жителька Тиврівської територіальної громади з повідомленням про крадіжку коштів з її банківського рахунку. За словами заявниці, гроші були викрадені через мобільний додаток.

У ході оперативно-розшукових заходів працівники кримінальної поліції встановили особу, причетну до вчинення кримінального правопорушення. Ним виявився 31-річний місцевий житель.

Поліцейські з’ясували, що потерпіла звернулася до знайомого з проханням допомогти увійти до мобільного додатку банку. Отримавши доступ до конфіденційної інформації, чоловік неодноразово переводив кошти з її рахунку на свою банківську картку. Надалі викрадені гроші витрачав на участь в онлайн-іграх.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Грошові кошти не вилучено через їх використання.

Поліція закликає громадян бути обачними з персональними даними та не передавати доступ до банківських застосунків стороннім особам. Навіть знайомі люди можуть скористатися довірою з корисливою метою.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook