У Вінниці інспектори «Муніципальної варти» виявили факт незаконного викидання будівельних відходів на території загального користування поблизу будинку №37 по вул. Гонти. На порушника склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою.
Про це інформує Місто, посилаючись на Муніципальну варту м. Вінниця.
“За результатами перевірки на особу, причетну до порушення, складено адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста”, – йдеться в повідомленні.
У «Муніципальній варті» нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити лише у визначені для цього місця та відповідно до встановлених правил.
Мешканців закликають дотримуватися правил благоустрою та не засмічувати територію громади.
Читайте також: У Вінниці відновили оформлення та видачу Муніципальних карток вінничанина
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

