Замість лебедів із шин: де у Вінниці приймають відпрацьовані покришки

У Вінниці щомісяця в останню п’ятницю на базі Муніципального центру управління відходами мешканці можуть здати відпрацьовані автомобільні шини для екологічної утилізації.

Про це повідомляє Вінницька міська рада, передає Місто.

Автомобільні шини служать в середньому 3–5 років, після чого їх потрібно замінити. У межах Вінниці часто можна побачити покришки біля смітників, у лісосмугах або на узбіччях.

Ще гірше, коли їх використовують для облаштування клумб, дитячих майданчиків чи декоративних елементів у дворах.

У міській раді наголошують, що це не лише шкодить довкіллю, а й порушує Правила благоустрою. А ще на того, хто недбало викидає непотріб чекає штраф до 1700 грн.

«В рамках роботи над Планом управління відходами передбачили окремий майданчик для прийому шин. Це про відповідальність і турботу про вінничан. Ми створили зручне рішення для мешканців, аби ніхто не шукав, куди подіти відпрацьовані автошини – таке місце вже є в місті», – зазначив заступник вінницького міського голови Роман Фурман.

У Вінниці проблему поришок вирішують через Муніципальний центр управління відходами (МЦУВ).

Вінничани можуть здати до 4 шин на рік на одного автовласника, з обов’язковим документом на автомобіль. Прийняті шини накопичуються та передаються на утилізацію за екологічними стандартами.

Здати покришки можна за адресою: вул. Сабарівське шосе, 7, понеділок–субота, 09:00–18:00.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook