Серед мотивів — особиста помста. Столична жителька замовила ліквідацію правоохоронця за посередництва засуджених кримінальних авторитетів, які відбувають покарання в Ладижинській колонії. За грошову винагороду засуджені погодилися знайти виконавця вбивства. Інформацію про підготовку злочину отримали поліцейські Вінниччини та запобігли злочину. Наразі усім трьом фігурантам повідомлено про підозру.
Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькій області.
Оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій та слідчі слідчого управління обласної поліції під час документування каналу постачання наркотиків до однієї з виправних колоній отримали інформацію про підготовку вбивства діючого працівника поліції. За цим фактом поліцейські невідкладно розпочали досудове розслідування.
Організатором злочину виявилася мешканка Києва, яка, на ґрунті неприязних стосунків вирішила помститися поліцейському. Тож жінка звернулася через засудженого знайомого до суб’єктів підвищеного злочинного впливу, які разом відбували покарання в Ладижинській виправній колонії. Злочинці 49 та 36 років погодилися виконати «замовлення». Свої послуги оцінили у 5 000 доларів.

Надалі засуджені знайшли виконавця злочину, якому передали інформацію про поліцейського та доручили зібрати відомості про його місце проживання та маршрути пересування. Як завдаток жінка перерахувала спільникам 1 200 євро.
20 червня слідчі слідчого управління спільно з УСР, УВБ, за силової підтримки спецпідрозділів поліції особливого призначення та «Циклону» за місцями проживання й утримання фігурантів провели обшуки. Відтак правоохоронці вилучили мобільні телефони, банківські картки, флешнакопичувачі інформації, комп’ютерну техніку та чорнові записи з даними поліцейського, якого фігуранти планували вбити.

Цього ж дня замовниці та двом засудженим кримінальним авторитетам слідчі поліції повідомили про підозру за ч. 1 ст. 14, п. п. 11 та 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (Готування до умисного вбивства, вчиненого на замовлення та за попередньою змовою групою осіб).
Наразі встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до вчинення протиправних дій. Слідство триває.
Заходи з запобігання вбивства правоохоронця проводилися за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури, оперативного супроводу УСР у Вінницькій області ДСР НП України, ДВБ Нацполіції, відділу оперативно-розшукової роботи Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та оперативного відділу ДУ «Ладижинської ВК № 39».
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook