Чи вдалося виконати Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій громаді?

Здобуття нагород міжнародного та національного рівня, якісний освітній процес у міських спортивних школах та активна волонтерська діяльність – ключове у діяльності сфери фізичної культури і спорту у Вінницькій громаді. Сьогодні, 6 лютого, під час засідання виконавчого комітету міськради голова комітету по фізичній культурі і спорту ВМР Сергій Краєвський прозвітував про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2024-2026 роки за підсумками 2024 року.

Про це інформує Місто  посилаючись на Вінницьку міську раду.

Голова спорткомітету підкреслив, що попри виклики, які сьогодні є в нашій державі, зберігається основний вектор розвитку та вдосконалення галузі. Особливу увагу було приділено дитячо-юнацькому спорту, модернізації спортивної інфраструктури та підтримці спортсменів та спортсменок на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях.

«Наша громада має багату спортивну історію та талановитих спортсменів й спортсменок, які представляли й представляють нашу країну на різних міжнародних та національних змаганнях. Спорт залишається джерелом сили та єдності, допомагаючи підтримувати фізичне і психічне здоров’я. Згуртовує людей та дарує можливість переключитись від негативних емоцій», – зазначив голова комітету по фізичній культурі і спорту ВМР Сергій Краєвський.

Відтак, завдяки злагодженій роботі тренерів за минулий рік підготовлено спортсменів/ок високого рівня: 223 Кандидати в майстри спорту України; 23 Майстри спорту України; 4 Майстри спорту міжнародного класу. Також один із тренерів отримав звання Заслуженого.

Не оминули увагою у 2024 році й питання щодо оновлення спортивної інфраструктури міста: ремонтували приміщення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, відкривали нові відділення з популярних видів спорту, дбали про матеріально-технічна забезпечення. А як результат маємо призові місця вихованців міських спортивних шкіл на змаганнях різного рівня.

Крім того Вінниця традиційно підтримує спортивні ініціативи та заохочує мешканців до активного способу життя. Впродовж року відбувались численні заходи: змагання місцевого рівня, патріотичні проєкти, відкриті турніри, спортивні ярмарки та акції для дітей і молоді. Окрему увагу приділяють й адаптивному спорту, військово-патріотичному вихованню та підтримці реабілітації військових через спортивні заходи.

Водночас галузь фізичної культури і спорту продовжує допомагати нашим оборонцям, зокрема, торік зусиллями працівників та працівниць придбано необхідне обладнання для військових; надано матеріальну допомогу в разі поранення тренерам-викладачам галузі, їх сім’ям, а також вихованцям, які несуть службу у лавах ЗСУ або загинули внаслідок терористичних атак; передано гуманітарну допомогу від німецьких медиків для однієї з лікарень міста.

Неодноразово галузь долучалась до зборів на придбання спорядження для військовослужбовців. Торік на це було спрямовано понад 1, 5 млн грн. А загалом від початку повномасштабного вторгнення було зібрано для допомоги ЗСУ майже 3,8 млн грн.

А для інформування громадськості та профілактики негативних явищ у суспільстві було виготовлено та встановлено на вулицях міста білборди у межах соціальної реклами: «Спортивна слава Вінниці», «Обери свій спорт!».

«Ми пишаємось кожним та кожною, хто докладає максимум зусиль, аби сфера фізичної культури та спорту сьогодні посідала чільне місце у щоденному житті наших громадян! Пишаємось тренерами та тренерками, які працюють зі своїми вихованцями в ім‘я майбутніх досягнень та перемог! Віримо, що головна Перемога – вже зовсім скоро!», – підкреслює Сергій Краєвський.

Читайте також: На Вінниччині патрульні зупинили водія, який втретє за рік сів п’яним за кермо

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook