Пуансеттії будуть цвісти на 6 тижнів довше: експерти розкрили, що для цього треба

Пуансетія потребує чіткого дотримання трьох життєво важливих умов – температури, поливу та освітлення.

Пуансеттія – це гарна та святкова квітка, яка також відома під назвою різдвяник. Її візитівкою є вже впізнаваний яскраво-червоний колір, хоча з роками з’являється все більше цікавих сортів.

Як пише Еxpress, можна змусити пуансетію цвісти на 6 тижнів довше. Для цього потрібно забезпечити їй правильний догляд одразу після покупки. Зокрема, виносячи її з магазину, загорніть рослину у щось тепле, щоб не піддавати її низьким температурам. Навіть короткочасний холод може пошкодити приквітки та листя. 

Вдома звільніть рослину від обгортки, оскільки її листя можуть бути у неправильно положенні. Експерти Flower Stone стверджують, що пуансетія потребує чіткого дотримання трьох життєво важливих умов – температури, поливу та освітлення. 

Температура 

Різдвяники не прихильники спекотних або морозних температур. Їм потрібно щось середнє.

“Найкраща температура для його зберігання — від 16 до 20°C або кімнатна температура. Він цвістиме довше при постійній температурі 16C, ніж при постійній 20C. Ці рослини люблять постійне середовище, і їх слід утримувати від частих коливань температури”, – радять фахівці..

Полив 

Керування рівнем вологи є “важливою” частиною збереження здоров’я пуансетії. Вона не любить надмірність у цьому питанні, тобто “занадто мало води принесе менше шкоди, ніж занадто багато”. 

Не дозволяйте воді накопичуватися в горщику пуансетії. Верхній шар грунту повинен час від часу підсихати. Для цього варто пальцями перевіряти його вологість. Однак не давайте грунту висохнути повністю.

Освітлення 

Розміщувати пуансетію потрібно на дуже добре освітленому місці, але без прямих сонячних променів.  Ця рослина може отримати опіки, однак все ж потребує багато світла.

Вікна, через які на нього потрапляє лише ранкове або вечірнє освітлення, є ідеальним варіантом для пуансетії. Якість освятлення має значний вплив на колір приквітків. Якщо світла мало, то колір буде світлим, а якщо багато – то темним.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook