У разі надзвичайної ситуації: слухайте радіо ‘Місто над Бугом’ на частоті 101,8 МГц

У випадку тривалих відключень електроенергії та відсутності інтернету в громаді забезпечено доступ до інформації через радіо. Це особливо важливо під час надзвичайних ситуацій, коли потрібно швидко отримати важливі новини, попередження, інструкції з безпеки та інформацію про стан критичної інфраструктури. Радіоприймачі на батарейках можуть стати надійним джерелом інформації, коли інші канали зв’язку недоступні.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Щоб бути в курсі подій навіть в період тривалих відключень світла, жителям Вінницької громади варто мати FM-приймач на батарейках. Всю необхідну та важливу інформацію можна буде почути на радіо «Місто над Бугом», ефір якого транслюється на частоті 101,8 МГц.

За словами директора департаменту цивільного захисту Вінницької міської ради Олега Парфілова, це один з резервних варіантів термінового інформування населення на випадок екстрених ситуацій. Зокрема, йдеться і про терористичні обстріли критичної інфраструктури російською армією, внаслідок яких можливі тривалі блекаути.

Отож, у разі надзвичайної ситуації та відсутності доступу до офіційних джерел інформації, вінничани першочергово мають увімкнути радіо «Місто над Бугом» на частоті 101,8 МГц.

Директор радіо «Місто над Бугом» Ігор Голуб розповів, що радіокомпанія розробила аварійну сітку мовлення для своєчасного оповіщення жителів громади, а також має для цього необхідними ресурсами.

«Ми забезпечені резервним генератором з необхідним запасом пального, якого вистачить на тривалий час роботи радіостанції. Крім того, ми маємо потужні акумуляторні станції», – сказав Ігор Голуб.

Окрім цього, важливу інформацію у випадку екстреної ситуації будуть також оголошувати через гучномовці в місцях масового скупчення людей, додає Олег Парфілов:

«Ми закликаємо вінничан подбати про наявність FM-приймачів на батарейках, щоб, у разі екстреної ситуації, оперативно дізнатися всю важливу інформацію. Окрім того, буде організовано оповіщення у місцях масового скупчення людей за допомогою засобів гучномовного зв’язку спецавтомобілів та електромегафонів», – зазначає він.

Нагадуємо, що у Вінниці створена муніципальна мапа укриттів та приміщень для тимчасового перебування населення під час сигналу «Повітряна тривога». Ознайомитись з нею можна за посиланням.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook