Типи навушників та їх особливості: на що звернути увагу при виборі

Реклама

Навушники – зручний аксесуар, що дозволяє будь-де та при будь-якій активності слухати улюблену музику, подкасти чи аудіо-книги або ж спілкуватися телефоном, маючи при цьому вільні руки.

На сьогодні є чимало типів навушників, тому, перш  ніж обрати ідеальний для вас, варто знайомитись з особливостями кожного з цих видів. Зокрема переглянути різноманітні варіанти можна за цим посиланням https://comfy.ua/nayshniki/ – там є і провідні, і безпровідні, і накладні, і повнорозмірні.

Саме у порівнянні буде зрозуміло, які навушники підходять саме для ваших потреб. Тож ми ж розкажемо про особливості тієї чи іншої моделі та на що звертати увагу при виборі.

Варіанти моделей навушників

Обираючи навушники, завжди враховуйте, за яких обставин ви плануєте їх використовувати. Наприклад, при заняттях спортом і при роботі за ноутбуком не завжди одні й ті ж навушники будуть однаково зручними.

Отже, навушники за типом підключення можуть бути дротові, бездротові (або напів) та повністю бездротові (TWS). Перші – класика, що однозначно матиме своїх шанувальників у всі часи.

З недоліків таких навушників – їх постійно треба розплутувати, може переламуватись дріт в районі роз’єму. З переваг дротових, порівняно з бездротовими:

їх легше знайти без спеціального чохла (більше вірогідності, що ви помітите їх у сумці чи на поличці)

їх важче загубити (наприклад, навіть якщо під час бігу навушник випаде з вуха, він далеко від вас “не втече”)

не розряджаються (і не заряджаються відповідно), адже залежать лише від пристрою, до якого підключені.

На фото – навушники-вкладиші дротові:

Своєю чергою бездротові працюють по Bluetooth, однак два навушники все одно з’єднані між собою – тому їх можуть називати напівбездротовими.

На фото – навушники накладні бездротові та навушники-вкладиші бездротові відповідно:

Повністю бездротові – TWS – взагалі не мають жодного дроту, для максимальної свободи.

На фото – навушники-вкладиші бездротові, TWS:

Бездротові навушники мають обмежений час автономної роботи (від 2 до 120 годин залежно від моделі та часу використання), однак вони виграють за такими параметрами:

зручні при використанні, якщо ви не хочете, аби вам заважали дроти (біг, прибирання, буденні справи – коли є чимало активності)

TWS – сучасні та технологічні, добре доповнюють образ ділової людини

не займають багато місця, особливо зручні для зберігання завдяки спеціальному зарядному кейсу.

За типом навушники можуть бути вакуумні, навушники-вкладиші, повнорозмірні чи накладні.

Тут все просто. Вакуумні відмінно розташовуються у вусі (точніше – у вушному каналі) й прилягають – “повний контакт” для любителів надійності та захисту від сторонніх звуків.

Навушники-вкладиші краще обрати, якщо навіть при прослуховуванні музики ви хочете чути, що відбувається навколо (навушник не дуже щільно прилягає, що може бути “плюсом” при, наприклад, перетині дороги).

Накладні та повнорозмірні покликані максимально закрити вас від сторонніх звуків, щоб ви могли насолодитись прослуховуванням музики чи аудіо-книг повноцінно. Однак такі навушники є доволі об’ємними, їх може бути не зручно використовувати при фізичній активності.

Окрему статтю можна присвятити параметрам звуку та унікальним особливостям певних моделей. Наприклад, в деяких є знімний шнур, в інших – водонепроникність, деякі бездротові навіть мають підсвітку – аби швидко знайтись у темряві. Тому звертайте увагу на детальні описи аксесуарів.

В якості підсумку

Загалом, що з цього підходить – обирати тільки вам. Зручно мати різні за типами навушники для різних типів активності.

Однак у цілому рекомендуємо обирати перевірені бренди, довіряйте лише перевіреним продавцям, аби бути впевненими у якості продукції. Таким чином ви придбаєте саме той аксесуар, що прослужить довго та надійно.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook