Три приклади історії змін презентували 9 вересня у Вінницькому пресклубі представниці коаліції «Вінниччина 1325». Координаторка організації Світлана Ходакова зазначила, що ці історії і їх втілення пов’язані з реалізацією у Вінницькій області положень Резолюції 1325 (Резолюція Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» – Авт.).
Історія перша: Політика рівності у Вінницькій міській раді
Практики реалізації політики рівності, протидії сексуальному насильству успішно діють в Литві. Наприклад, в трудовий кодекс Литви було внесені зміни: колективи, які налічують понад 50 осіб, повинні мати політики дотримання рівності. В Україні такої практики ще не було. Вінницька міська рада у співпраці з Коаліцією “Вінниччина 1325” підготували проєкт документу «Політика рівності».
Історія друга: Зміни в планах ЦППК та Академії безперервної освіти
ЦППК та Академія неперервної освіти включили до планів навчання тренінги з тематики: ґендерної чутливості, інтеграції ґендерної перспективи до планів дій та проектів, інформування слухачів щодо Резолюції РБ ООН 1325, НПД 1325 та РПД 1325. Із вересня 2019 року такі навчання заплановані і проводяться для різних груп державних службовців визначеними закладами.
Історія третя: Діяльність групи емоційної підтримки під час карантину
Ізоляція спричинила посилення рівня конфліктності в сім’ях, напруженості в стосунках. Різко підвишився рівень насильства в сім’ях, Як підтримати жінок та їх сім’ї? В чому їх нагальна потреба? Нагальна потреба була в емоційній, психологічній підтримці, потреба у психологічних порадах у вирішенні конфліктів та їх запобіганні. Саме на цю потребу була створена група емоційної підтримки у «Фейсбук» з метою зменшення рівня негативного впливу наслідків пандемії на жінок та членів їх родин.
Нагадаємо, вінницький фестиваль потрапив до переліку кращих івентів України.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook