У вінницьких фіскалів новий "старий" керівник

Руслан Осмоловський днями призначений на посаду начальника головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області. Відповідний наказ датований 15 березня. А вже через три дні після призначення, 18 березня, він та його колишній керівник Мирослав Продан, який перейшов працювати на посаду заступника начальника Центрального офісу з обслуговування великих платників, поспілкувалися з журналістами.
Руслан Осмоловський заявив, що готовий продовжувати працювати за тими напрямками, які визначив його попередник.
- Незабаром маю визначитися із заступниками, упевнений, що це не будуть люди, як то кажуть, не зі сторони, а працівники саме вінницької служби, - говорить він. - Попри значні скорочення, які відбулися останнім часом, ми зберегли найфаховіші кадри і тепер маємо з кого вибрати.
Новий керівник відзначив, що особливістю Вінницької області є те, що на відміну від деяких інших регіонів вона зберігає стабільний темп зростання економіки, навіть попри складні умови, в яких нині перебуває держава.
- Показники область демонструє дуже обнадійливі, - оцінює Руслан Осмоловський. - Звісно ж, у кожній галузі це відбувається по-різному. Але ми бачимо прогрес, є підприємці, які готові легалізувати заробітну плату своїх працівників і у повній мірі сплачувати податки.
Цікаво, що новий заступник керівника щойно відкритого офісу з обслуговування великих платників Мирослав Продан зізнався, що свого часу не був у захваті від реорганізації, яка призвела до появи офісу, в якому тепер працює.
- Моя, скажімо так, міграція з Вінницької області відбулася за моїм особистим рішенням, я відгукнувся на запрошення керівника Фіскальної служби України Романа Насірова, - говорить Мирослав Продан. - Рішення це було складним. Зізнаюся, свого часу я не був палким прихильником ідеї переведення великих платників податків до Центрального офісу. Це було на той період, коли я прийшов очолити Вінницький обласний підрозділ. Та й самих великих платників тоді в області було не 26, а вдвічі менше. Але з часом їх ставало дедалі більше, зростала їхня вага у сукупній сумі бюджетних надходжень, зростала компетенція обслуговуючого їх персоналу, і моя особиста професійна компетентність у цьому питанні теж зростала. Аж поки не з'явилася можливість використати свої знання та обізнаність у щойно відкритому офісі.
Щодо свого наступника на посаді колишній керівник висловився досить оптимістично.
- Із задоволенням звільнив місце для Руслана Осмоловського, оскільки він повністю обізнаний у всіх проектах, які ми починали з ним утілювати разом. А тому упевнений, що всі ці напрацювання та ідеї не будуть забуті чи закинуті, а навпаки будуть успішно продовжені, - каже Мирослав Продан.
І, зауважимо, це, мабуть, перший випадок в історії вінницької фіскальної служби, коли процес "пост здав - пост прийняв" відбувся у такій дружній обстановці.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

47

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

38

Громадськості запропонували обговорити варіант забудови набережної від Староміського мосту до "Спартака" Громадські слухання з ...

38

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...

37

10 липня на повторних громадських слухання щодо містобудівної документації детального плану "Групи житлових будинків по вулиці ...

34

11 липня "Нива" на Київщині зіграла контрольний поєдинок проти "Діназа" (Вишгород). Цей клуб є суперником нашої команди у новому сезоні ...