У вінницьких фіскалів новий "старий" керівник

Руслан Осмоловський днями призначений на посаду начальника головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області. Відповідний наказ датований 15 березня. А вже через три дні після призначення, 18 березня, він та його колишній керівник Мирослав Продан, який перейшов працювати на посаду заступника начальника Центрального офісу з обслуговування великих платників, поспілкувалися з журналістами.
Руслан Осмоловський заявив, що готовий продовжувати працювати за тими напрямками, які визначив його попередник.
- Незабаром маю визначитися із заступниками, упевнений, що це не будуть люди, як то кажуть, не зі сторони, а працівники саме вінницької служби, - говорить він. - Попри значні скорочення, які відбулися останнім часом, ми зберегли найфаховіші кадри і тепер маємо з кого вибрати.
Новий керівник відзначив, що особливістю Вінницької області є те, що на відміну від деяких інших регіонів вона зберігає стабільний темп зростання економіки, навіть попри складні умови, в яких нині перебуває держава.
- Показники область демонструє дуже обнадійливі, - оцінює Руслан Осмоловський. - Звісно ж, у кожній галузі це відбувається по-різному. Але ми бачимо прогрес, є підприємці, які готові легалізувати заробітну плату своїх працівників і у повній мірі сплачувати податки.
Цікаво, що новий заступник керівника щойно відкритого офісу з обслуговування великих платників Мирослав Продан зізнався, що свого часу не був у захваті від реорганізації, яка призвела до появи офісу, в якому тепер працює.
- Моя, скажімо так, міграція з Вінницької області відбулася за моїм особистим рішенням, я відгукнувся на запрошення керівника Фіскальної служби України Романа Насірова, - говорить Мирослав Продан. - Рішення це було складним. Зізнаюся, свого часу я не був палким прихильником ідеї переведення великих платників податків до Центрального офісу. Це було на той період, коли я прийшов очолити Вінницький обласний підрозділ. Та й самих великих платників тоді в області було не 26, а вдвічі менше. Але з часом їх ставало дедалі більше, зростала їхня вага у сукупній сумі бюджетних надходжень, зростала компетенція обслуговуючого їх персоналу, і моя особиста професійна компетентність у цьому питанні теж зростала. Аж поки не з'явилася можливість використати свої знання та обізнаність у щойно відкритому офісі.
Щодо свого наступника на посаді колишній керівник висловився досить оптимістично.
- Із задоволенням звільнив місце для Руслана Осмоловського, оскільки він повністю обізнаний у всіх проектах, які ми починали з ним утілювати разом. А тому упевнений, що всі ці напрацювання та ідеї не будуть забуті чи закинуті, а навпаки будуть успішно продовжені, - каже Мирослав Продан.
І, зауважимо, це, мабуть, перший випадок в історії вінницької фіскальної служби, коли процес "пост здав - пост прийняв" відбувся у такій дружній обстановці.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

493

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

362

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

189

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

177

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

170

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...