У Шевцова - заступник із Луганська

У Шевцова - заступник із Луганська

Олександр Селіверстов каже, що важає себе патріотом, можливо, більше, ніж хто інший
У понеділок, 29 лютого, керівник вінницької поліції підполковник Антон Шевцов представив особовому складу поліції свого нового заступника - полковника Олександра Селіверстова. З ним вони у 2015-му разом працювали у Чернігові, а до недавнього часу Селіверстов був керівником Стаханівського міськвіділку поліції.
- Вирішив відразу познайомитися, щоб не зволікати. Знаю, що моєю скромною персоною уже зацікавилися у Вінниці, - звернувся до журналістів новопризначений заступник. - Відразу хочу вибачитися за свою мову, я спілкуюся українською, але коли нервуюся, то переходжу на російську. Ми працюватимемо на благо Вінниці. Я не ділю Україну і вам не рекомендую. Ми вся Єдина Україна, ця війна принесла нам масу горя, але й вона нас об'єднала.


- Як ви опинилися у Вінниці?


- Коли почалася війна на Сході, із кінця травня - у зоні АТО. Учасник бойових дій. Був призначений на посаду начальника управління громадської безпеки у Луганській області, наказом керівника МВС України переведений у Чернігівську область на аналогічну посаду. Там же був заступником начальника облуправління поліції. Із Антоном Валерійовичом Шевцовим ми познайомилися, ще коли він був у батальйоні "Луганськ-1". Потім зустрілись у Чернігові. Так я опинився тут.


- Чому не залишилися працювати на Луганщині?


- Узагалі, то я вважаю себе патріотом, можливо, більше ніж хто інший. У зоні АТО не має такого населеного пункту, у зачистці якого я не брав участь. Я не розписуватиму це як якісь подвиги. Хтось переїхав у Росію, хтось пререйшов на бік сепаратистів. Наприклад "Беркут" перейшов повністю на бік терористів. Я очолював групи "зачистки" у добровольчих батальйонах. Коли там були реальні бойові дії, я був там. Мій міськвідділ почали пікетувати найпершим у Луганській області. Зі мною вони домовитися не змогли. Тому уже у квітні моя сім'я була у Дрогобичі, і більше вони додому не повернулися. Зараз живуть на Полтавщині. Чотири рази люди приходили пікетували райвідділ Стаханова. Його, як і мою квартиру, до серпня не захоплювали - боялися. Потім коли пішла Росія, тоді вони уже зайшли. Зброю я особисто звідти вивіз, і вони її досі не знайшли. Я їздив із гранатою, у полон здаватися не збирався.


- Скільки Ваших підопічних перейшло на бік сепаратистів?


- Із 400 моїх підлеглих у Стаханові не менше 60 залишилися вірними присязі. У порівнянні із іншими міськвідділами міліції на окупованих територіях це найбільша кількість.


- Які завдання Антон Шевцов поставив Вам у Вінниці?


- Я керуватиму управлінням кадрового забезпечення, центром громадських зв'язків, управлінням матеріального забезпечення. Зараз написав рапорт на звільнення заступник із громадської безпеки. У мене є досвід керівництва підрозділами громадської безпеки у зоні АТО. Завдання - навести порядок. Можу сказати, що у Вінниці ігрових автоматів не буде. Зараз у Вінницькій області є ріст злочинності, місяць тому - займали передостаннє місце в Україні. Це грабежі і вуличні розбої. Будемо виконувати свої функції.

Відразу після призначення Олександра Селіверстова на Вінниччину місцеві активісти в мережі розповсюдили відповідь колишнього начальника міліції м.Стаханова О.Селіверстова на звернення керуючої справами Стахановським виконкомом Вікторії Бахмут. В ній йдеться, що за фактом встановлення 17.05.2014 року на будівлі виконкому прапору ЛНР - ознак кримінального правопорушення не вбачається. Також в інтернеті поширюється відео, яке раніше виклали сепаратисти. Відео зняли після захоплення Стаханівського МВС. На ньому сепаратисти хизувались кітелем Олександра Селіверстова. Кажуть, власник кітеля пішов в "Айдар" і обіцяють, що він більше ніколи не повернеться додому, хіба що в труні. Свою службу в цьому батальйоні поліцейський заперечив.

Досьє

Селіверстов Олександр Іванович народився 28 серпня 1973 року у м. Стаханов Луганської області. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1993 році міліціонером роти патрульно-постової служби Стаханівського МВ УМВС України у Луганській області. Працював на різних посадах у Стаханівському МВ УМВС у Луганській області. У 2011 році очолив вказаний міськвідділ міліції. Із червня 2014 року брав участь у бойових діях по визволенню населених пунктів Луганщини від сепаратистів.
Із листопада 2014 року - начальник управління громадської безпеки ГУ МВС України у Луганській області. Із червня 2015 року працював на посадах начальника управління громадської безпеки, заступника начальника УМВС України у Чернігівській області.
Наказом начальника ГУ НП у Вінницькій області від 26 лютого 2016 року призначений на посаду заступника начальника ГУ НП у Вінницькій області.

 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1219

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

405

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

217

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

215

  ...