Американські журналісти знімають серію сюжетів про Україну

  У середу до Вінниці завітали американські журналісти. Телевізійники із каналу WSIL-TV (штат Іллінойс) знімають серію репортажів про буденне життя українців в умовах війни.
-Цього тижня ми робимо сюжети про Україну, які потім покажемо на нашому телебаченні, - пояснює Майк Снафер, керівник відділу новин WSIL-TV. - Зазвичай, ми не робимо багато міжнародних новин, але один із наших конгресменів є у парламентському комітеті по Україні, і він дуже зацікавлений у тому, щоб дізнатись реальну ситуацію у вашій державі.
За словами іноземних гостей, чимало американців не розуміють і не бачать того, що справді відбувається в Україні сьогодні. Як зазначає журналіст каналу WSIL-TV Анна Джайлз, така ситуація стала можливою через надто обережну політику американської влади та особливості інформаційних пріоритетів американців, які більше цікавляться власною національною політикою. Тож команда каналу WSIL-TV прибула в Україну, аби показати реальний стан речей.
- Наші сюжети будуть фокусуватись на тому, що ми розмовляємо із пересічними українцями, розмовляємо із військовими, із політиками тощо. Тобто ми будемо висвітлювати не те, що наші політики кажуть, а інформацію із перших рук. Наприклад, поки наша влада казатиме "Ой, може, треба якусь військову допомогу", ми покажемо реального українського солдата, який у нього шолом, який у нього будинок і все інше. В Україні, звичайно, про це багато сюжетів, але в Америці такого не побачиш.
За два дні перебування в Україні американські журналісти вже встигли побувати на Житомирському полігоні, де тренуються мобілізовані бійці. Потім делегація направилася до Вінниці, де відвідала евакуйований із окупованої території Донецький національний університет.
- Історія ДонНУ дуже зворушлива і важлива для Америки. Перш за все тому, що відновлення вишу було б неможливим без підтримки нашої країни, - каже Анна Джайлз.
Завітали американські журналісти і до Вінницької міської ради. Тут вони перевіряли механізми роботи місцевого самоврядування. Як повідомляють у прес-службі міської ради, американські телевізійники сказали, що не кожне американське місто може продемонструвати таку мерію, як вінницька. Особливо сподобалась американцям наша "Цілодобова варта" - звернули увагу, що чітко фіксуються всі дзвінки і контролюється виконання звернень.
На цьому робота американських телевізійників в Україні не закінчується. Вони планують відвідати ще кілька регіонів, щоб показати своїм співвітчизникам якомога повнішу картину життя українців в умовах війни.
 


Ганна БЕЛОВОЛЬЧЕНКОКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

543

Міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко представив моделі Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської та Волинської ...

460

В Чернівецькій ДПІ Могилів-Подільського управління ДФС у Вінницькій області відбулось урочисте відкриття чергового Центру ...

412

Микола Леонідович Спектор, президент ТРК «Еверест»   Інтерв'ю з президентом ТРК «Еверест» Миколою Леонідовичем Спектором вже стали ...

401

З 20 по 30 серпня у Вінниці відбудеться Мистецька резиденція «Над Богом». Формат проекту передбачає синтез творчої резиденції та ...

376

Протягом січня-липня 2019 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися за сприянням у пошуку працівників 5774 роботодавці, які ...