На День міста особливо помітною стала теплота і щирість вінничан

Традиційно на День народження Вінниці завітало чимало делегацій, у тому числі й міжнародних. Усі вони говорили про те, що Вінниця - місто приємних та усміхнених людей і з року у рік вона стає кращою і кращою.
Заступник мера Кельце, міста-побратима Вінниці, Тадеуш Сайор сказав, що досить часто приїздить до Вінниці.
- Ви цілком заслуговуєте на звання міста усміхнених людей, - зазначив він.
Цього ж дня у Литовському місті Паневєжець відзначали 510 років з часу його заснування.
Тож радник мера Панєвєжеця Даріус Сємєнас говорить:
- Нам пощастило потрапити до вашого міста саме зараз. Дуже гарні враження склались про Вінницю, бо видно руку хазяїна. У місті розвинена інфраструктура, гарні площі, прекрасний фонтан. Я побував у багатьох країнах, але такого фонтана не бачив ніде.
За його словами, новий смайловий бренд Вінниці - прекрасна річ.
- Крім того, що місто чисте, у ньому гарно налагоджена транспортна система, у ньому люди з усміхненими обличчями. Посміхаються і молоді люди, і люди у віці. Це значить, що люди разом із владою святкують свій день. Громада - єдина, - відмітив секретар Черкаської міськради, виконуючий обов\'язки міського голови Віктор Білоусов.
А виконуюча обов\'язки мера Херсона Зоя Бережна сказала, що вона приємно вражена не просто посмішками людей, а їх настроєм, культурною програмою дня святкування:
- Таке враження, ніби у Вінниці народжується новий рік. До вас приїжджає багато людей за досвідом. У Вінниці величезні перспективи на майбутнє, сьогодні сміливо можна говорити про те, що Вінниця - столиця Європейського краю України. Вінниця не просто усміхнене, а оптимістичне місто.
У свою чергу міський голова Вінниці Володимир Гройсман зазначив:
- Ми віримо у свої сили, що можемо багато речей змінювати у своєму житті. А те, що вінничани змінюються, то це помічають усі гості. У нас зовсім інший рівень патріотизму. Ми по-іншому дивимось на життя. Ми хочемо бути співпричетними до тих змін, які відбувається. І я тому щиро радію, бо вважаю це найбільшим нашим досягненням. Ми бачили лише добрі, усміхнені обличчя, і мені це надзвичайно приємно.
Так само добрі обличчя людей, їх посмішки, прекрасний настрій найбільше сподобались і губернатору області Івану Мовчану.
- Для того, щоб люди були радісними щодня, потрібно, щоб керівники розуміли свою відповідальність, а люди бачили, що їх розуміють. Лише коли ми створимо атмосферу взаєморозуміння, то ми досягнемо змін, - підкреслив він.
А голова Вінницької облРади Сергій Татусяк сказав, що треба докладати усіх зусиль, аби люди по-новому думали про завтрашній день, головне для влади - це людина і її потреби.


Анна МЕЛЬНИККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

353

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

333

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

291

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

284

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

281

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...