Війна у Сокільці: перемелеться мука буде?

І тут же, мабуть, пошкодували. У суботу на  музиканта групи «Шум» Артема Отрощенка, який приїхав зі столиці, спустили собаку. Після розмови з компетентними органами він стер усі фото, відмовився що-небудь коментувати і поїхав додому. Редактору Немирівської районної газети Ірині Кононовій від побаченого і почутого стало зле. А будівництво століття у Сокільці триває.
Нагадаємо, що супроводжує будівництво готельного комплексу на території саду-парку садиби Потоцьких-Свейковських російська компанія Геліопарк. Проти будівництва виступив Володимир Губін, директор ТОВ «Сокілецький млин». За його словами, частина зруйнованих при початку будівництва приміщень належить його підприємству, а частина – взагалі охороняється як пам”ятка архітектури. Але цими вихідними майбутній готель поглинув ще дві будівлі, які належать ТОВ „Сокілецький млин”.
У конфлікт між забудовником і протестантами місцева влада не втручається. Заступник голови Немирівської райдержадміністрації Олександр Лесько говорить, що це - «судова справа». Ще торік на громадських слуханнях фірма запропонувала власний бізнес-проект мешканцям Сокільця.
 – І його підтримали, фірма гарантувала 160 робочих місць жителям навколишніх сіл, – пояснює Олександр Лесько. – А в майбутньому допоможе з фінансуванням водогону Сокільця.
Самому ж Володимиру Губіну, зі слів Олександра Леська, пропонували й компенсацію і роботу. Наразі Володимир Губін каже, що його просто використали.
– Я погодився з облаштуванням території, повірив обіцянкам, – пояснює пан Володимир. – І зараз компроміс можливий, якщо фірма побудує зруйновані будівлі в іншому місці і перенесе моє майно.
Представники фірми, яка веде будівництво стверджують, що мають дозвіл на проектовідведення земельного наділу.
– Об’єктів товариства «Сокілецький млин», яке очолює Володимир Губін, на тій території, на якій заплановано будівництво готелю, немає. – пояснює офіційний представник фірми-забудовника Михайло Педоренко.
З його слів, право власності товариства «Сокілецький млин» на об’єкти було скасовано ще 1,5 року тому.
Втім, остаточного рішення, належить ТОВ „Сокілецький млин” шлюзи, плотина, підпірні стінки, мощення двору – поки немає. Цю справу ще мають слухати в Апеляційному суді.


Анна МЕЛЬНИККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

109

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

106

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...

103

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

103

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

98

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...