Юна вінничанка з синдромом Дауна представлятиме Україну на чеському конкурсі краси та дизайну

Юна вінничанка з синдромом Дауна представлятиме Україну на чеському конкурсі краси та дизайну

13-річна вінничанка з синдромом Дауна Марія Гнатик взяла участь у фіналі Міжнародного дитячого конкурсу краси та дизайну в індустрії моди INTERBRILLIANT WORLD Spring 2019, який відбувся 7 травня. 

- Участь в такому конкурсі – це вже велика перемога, адже вперше за  10 років конкурсу Україну представлятиме підліток з синдромом Дауна, - розповіла Тетяна Гнатик, мама конкурсантки. 

Марійка проявляє свої таланти на кожному кроці. Найбільше любить танці, якими професійно займається понад рік. Як і кожен підліток, обожнює знімати відео і навіть веде свій канал на YouTube. Має багато друзів, серйозно вивчає англійську мову, захоплюється літературою і добре знається на математиці. 
У дівчинки вже є досвід виступів на сцені перед публікою, адже вона брала участь у святі моди та різних соціальних проектах. Під час проекту "Планета Сонячних Зайчиків" Марійку помітила представниця чеського конкурсу в Україні Оксана Кондратенко, яка і запропонувала їй спробувати свої сили у відбірковому турі.
Марійка дуже відповідально ставиться до конкурсу. Вона підготувала відеовізитівку, на якій продемонструвала виходи у красивих вбраннях та спортивно-бальні танці. На відео дівчинка звертається до глядачів двома мовами – англійською та українською, а в танцювальному кліпі вальсує з партнером. 

- Майже рік ми готуємося та працюємо, спочатку участь у відбірковому турі, а тепер і - основний. Є положення та обов’язкові вимоги до конкурсантів, адже кожен вихід має бути відзнятий та має бути відео. Матеріалу було багато, не на один знімальний день. Постійно змінювали локації, постановки, вбрання. Донька переживала і постійно радилася з оператором, переглядали відео і виправляли помилки, щоб краще виглядати в кадрі, - розповіла мама Тетяна. – Завдяки такому відео можна брати участь у конкурсі віддалено, не приїжджаючи на місце.

У фіналі конкурсу юна вінничанка брала участь у двох номінаціях: топ-модель та талант. Заради другої номінації вирішили поставити композицію бально-спортивної хореографії, де Марійка танцює разом з партнером вальс, ча-ча-ча та джайв.

- Для візитки та виходу у вечірній сукні дизайнерка з Києва Ірина Білик спеціально привезла для Маші дві прекрасні сукні з нової колекції весна-літо 2019, за що ми їй дуже вдячні! А рок-образ створила наша вінницька дизайнерка Марина Григорцева, - каже мама дівчинки. 

Результати конкурсу будуть відомі після 10 травня.
 


Діана КОЛНОГУЗОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

433

Із 20 по 22 вересня на Вінниччині триватиме Всеукраїнський Конгрес сімей. Його організовують Рада церков та Рада національно-культурних ...

354

Рішенням Томашпільського районного суду Вінницької області у червні задоволено позовну заяву керівника Могилів-Подільської місцевої ...

216

Завтра у Вінниці представлять нового голову обласної державної адміністрації. Відповідна інформація міститься на сайті Вінницької ...

215

Усі приміщення і прилеглу територію двох вінницьких університетів, про замінування яких зранку повідомили поліцію, уже обстежено. - ...

208

Гучну заяву сьогодні у Києві зробили представники Вінницької обласної громадської організації "Батьківщина молода". Вони закликали ...