Серед нивівців визначили найвлучніших

Серед нивівців визначили найвлучніших

Гравці і тренери "Ниви-В" позмагалися у кульовій стрільбі

  Другого листопада у тирі Вінницького педуніверситету відбувся незвичний турнір. Він був присвячений нещодавньому 40-річному ювілею головного тренера "Ниви-В" Дениса Колчина.

Підтримка "короля спорту"

  У стрільбі з пневматичної зброї змагалися всі гравці, представники адміністрації і тренерського штабу нашого клубу другої ліги. Турнір відбувся на запрошення директора обласної школи стрільби, віце-президента обласної федерації і головного тренера збірної Вінниччини з кульової стрільби Віктора Щерби. Як виявилося, він є палким уболівальником вінницького футболу.

  - Як член колегії спортуправління Вінницької облдержадміністрації, я переживаю за всі види спорту. Офіційно за мною закріплені всі різновиди стрільби - включаючи стендову, з лука тощо. Особливо підтримую наймасовіші види - "королеву спорту" легку атлетику і "короля спорту" футбол. Бажаю, щоб наша рідна "Нива" піднялася із другої ліги до першої і рухалася далі, - каже Віктор Щерба. - Окрім того, дуже важливо, щоб всі молоді вінничани, включаючи й футболістів, уміли поводитися зі зброєю. На жаль, нині не у всіх загальноосвітніх школах Вінниччини навчають нашому військово-прикладному виду спорту.
Віктор Щерба нагадав, що у Вінниці кульова стрільба останнім часом розвивається результативно.

  - Серед наших земляків є призери світу і Європи, Паралімпіад. За останні роки ми виховали вісім майстрів спорту міжнародного класу, 35 майстрів спорту, - підкреслив Віктор Щерба.

Вчаться влучати у ціль

  Футболісти стріляли із пневматичної гвинтівки (найсучаснішими чеськими кульками) на десять метрів. Це - олімпійська вправа, яка виконується на всіх чемпіонатах світу і Європи. Після трьох пробних пострілів спортсмени робили десять залікових. Цікаво, що після виступу за паперовою мішенню ходити було не потрібно: натиснув на кнопку, і автоматика доставляла її прямо в руки!
Серед учасників змагання був і Денис Колчин. Він подякував очільникам обласної стрілецької федерації за подарунок команді.

  - Мета таких змагань - об'єднання нашого колективу. Ми можемо побачити один одного у невимушеній обстановці, поспілкуватися, пожартувати. Тут нас вчать правильно стріляти. Це цікаво і важливо для будь-якого чоловіка, - каже головний тренер "Ниви-В". - У тирі наші гравці намагаються влучати у "яблучко". Це важливо, бо у нашої команди останнім часом з цим є проблеми, ми мало забиваємо.

Захисник випередив воротаря і нападника

Півзахисник Олег Дмитренко розповів, що раніше неодноразово мав справу зі зброєю.
- Мої старші брати - мисливці. Під час відпустки виходжу з ними на полювання. Тому стріляти мені до вподоби. Цікаво спробувати свої сили і в спортивному змаганні, - розповів Олег Дмитренко.
А ось півзахисник Тимофій Брижчук останній раз тримав зброю у школі.

  - Інструктори детально розповіли нам про ази кульової стрільби, і все стало зрозумілим. Все ж сподіваюся, що ці навички мені не доведеться використовувати у реальному житті. Водночас зазначу, що і у футболі, і у стрільбі необхідно зберігати холоднокровність і витримку, - сказав Тимофій Брижчук.

  Призери отримали грамоти і медалі. Бронзовим медалістом став нападник Максим Яськов, срібним - воротар Андрій Кліщук, а чемпіоном - захисник Дмитро Попов. Нагородження проводили Віктор Щерба і Денис Колчин. Кращі стрільці розташувалися на п'єдесталі пошани.

  Спортивний директор клубу Михайло Куниця підсумував, що всі нивівці отримали "море задоволення" від нагоди постріляти. Окрім того, тепер мають корисні практичні навички на випадок, якщо доведеться захищати країну зі зброєю в руках.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

160

Політична позиція Ще один майбутній кандидат у президенти, як з’ясувалося, має вінницьке коріння. Валентин Наливайченко – лідер Руху ...

149

17-18 листопада у Вінниці на території заводу «Кристал» вперше відбудеться фестиваль сучасного мистецтва «Air ГогольFest». ...

134

На засіданні ради Північного госпітального округу обговорили перпективи реформування У Вінниці 6 листопада відбулось чергове ...

126

У разі заборгованості "Вінницягаз" має протягом двох днів припинити постачання газу Попри оптимістичний початок опалювального сезону, ...

125

Наступного року місто планує закупити ще один земснаряд для очищення річки Мальки коропа, щуки, товстолоба, сома та білого амура ...