На Вінниччині триває моніторинг забезпеченості потреб осіб похилого віку

У Вінницькій області соціальну послугу догляду вдома отримують 17802 особи похилого віку та особи з інвалідністю. Станом на 7 квітня додатково виявлено 176 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги. З них 104 стали клієнтами територіальних центрів соціального обслуговування.

Про це 8 квітня завив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

На Вінниччині забезпечено функціонування обласної «гарячої лінії» для надання допомоги особам з інвалідністю та особам похилого віку за номером 0 800 216 433. Також працюють і гарячі лінії на рівні районів та міст обласного значення зі стаціонарними та мобільними номерами телефону.

“Додатково для виявлення осіб, які потребують допомоги, розроблено та запущено онлайн форму, де можна залишити заявку про таких осіб”, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

«З 25 березня соціальними працівниками області проводиться щоденний телефонний моніторинг забезпеченості осіб похилого віку продуктами харчування, засобами індивідуального захисту та ліками. Загалом, соцпрацівниками було надано понад 80 тисяч консультацій», – зауважив Владислав Скальський.

За словами очільника області, всіма райдержадміністраціями та міськими головами міст обласного значення опрацьовано питання забезпечення осіб зазначеної категорії продуктовими наборами та гарячими обідами.

На Вінниччині особам похилого віку, особам з інвалідністю, а також багатодітним сім’ям надано 35 990 продуктових наборів і 3 760 гарячих обідів.

Нагадаємо, “Вінницягаз” передав чергову партію допомоги районним лікарням

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook