Чи дійсно суші безпечні для жінок, які чекають на дитину?

В житті кожної жінки хоч раз настає такий дуже важливий і ніжний етап, як вагітність. І жінки насамперед задаються питанням, а як харчуватися при вагітності? Адже потрібно, щоб їжа була корисною не тільки для майбутньої мамочки, а і для її малюка. І як тепер бути з улюбленими стравами, які жінка полюбляла до вагітності? І тут з’являються старші жінки зі своїми стереотипами та порадами, що можна, а що ні. Це стосується і міфу про те, що вагітним суші заборонені. Суші майбутнім мамочкам не тільки не заборонені, а ще і корисні. Потрібно тільки обрати правильні суші в Хмельницькому.

Міф про те, що вагітним не можна їсти суші – розвінчано

Навіть за словами лікарів, майбутнім мамам можна їсти суші. Проте потрібно бути обережними, обираючи продукти для цієї страви. Інгредієнти, а особливо риба та морепродукти, мають бути належної якості, щоб не отруїтися та не занести гельмінтів. 

Суші – це продукт, який у своєму складі містить велику кількість корисних речовин, які потрібні як майбутній мамочці, так і для повноцінного розвитку плода. До того ж компоненти, з яких складається страва, є низькокалорійними. Звичайно, не потрібно щодня вживати суші, у всьому потрібно знати міру. А один або два рази на тиждень – це буде дуже доречно. І обов’язково вибирайте для цього тільки перевірені заклади.

Яку користь несуть в собі інгредієнти з яких готують суші?

  1. Риба. Усі ми знаємо про користь фосфору, якого дуже багато в рибі. Він потрібен для формування кісток і зубів майбутнього малюка. До того ж у рибі міститься холін, який важливий для розвитку спинного мозку плода. Вживання риби забезпечує вагітну необхідними жирними кислотами омега – 3 й омега – 6. А ще багато йоду, вітамінів А, Д та інших речовин.
  2. Рис. Рис багатий на амінокислоти, фосфор, цинк, калій, кальцій, вітаміни групи В. До того ж вживання рисової крупи допоможе майбутній матусі в боротьбі з токсикозом та набряками.
  3. Водорості норі. Водорості це скарбниця йоду, який так необхідний для здорового функціонування щитоподібної залози. Багато також кальцію, калію, магнію. Водорості це чудове джерело білка та вітаміну В – 12 – дуже необхідних, щоб вагітність проходила без ускладнень.
  4. Імбир має антибактеріальну та загальнозміцнювальну дію. Якщо у майбутньої мамочки є прояви токсикозу, то імбир стане чудовими ліками, щоб покращити стан. До того ж він покращує роботу серця та сприяє кращому травленню.

Якщо вам дуже хочеться суші, але ви боїтеся купляти вже готову страву, то можна приготувати її самому з якісних продуктів. Використовуйте для ролів рибу, яка пройшла теплову обробку. Не потрібно вживати багато соєвого соусу та васабі, щоб не викликати печію. 
Дотримуючись таких нехитрих правил, улюблена страва стане безпечною як для вас, так і малюка, та підготує організм до майбутніх пологів. А замовити суші, які приготовані тільки зі свіжих та корисних продуктів, та будуть цілком безпечні для вагітної, можна в Pronto.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook