Бажання чи показання: що мотивує пацієнтів наважитися на ринопластику?
На сьогодні ринопластика є однією з двох найпопулярніших операцій не лише в Україні, а й по всьому світу. Конкурує за першість пластика носа лише з мамопластикою. Форму носа бажають змінити всі, хто вбачає в цьому естетичну необхідність або ж медичну потребу та відповідні показання. Що ж зупиняє вас на шляху до втілення такої бажаної мрії щодо змін: страхи, сумніви, невпевненість в кінцевому результаті, чи може сам процес?
У ринопластики немає конкурентів, натомість є дві методики, що можуть доповнювати цю операцію:
- септопластика — операція з вирівнювання носової перегородки та відновлення дихання;
- риносептопластика — поєднання ринопластики та септопластики, що в результаті утворюють якісний естетичний ефект та покращують носове дихання.
У будь-якому випадку корекція форми та внутрішніх структур носа не просто змінює вашу зовнішність, а поліпшує комфорт звичного життя, даруючи вдих та видих на повні груди. Ознайомитись з блискучими результатами пацієнтів після ринопластики можна на https://anacosmo.ua/uk/plasticheskaya-hirurgiya/plastika-nosa/. А яким методом корекції можна досягти ефекту “операції без слідів операції” — з‘ясуємо далі у статті.
Основні методи ринопластики
Загалом існує три методи корекції форми носа, залежно від місця розрізів та доступу до структур носової порожнини:
- Відкритий метод, що полягає у травматизації шкіри та тканин носа зовні;
- Закритий метод, що на сьогодні використовується найчастіше в протоколах ринопластики. Саме завдяки надрізам, які пластичний хірург виконує всередині носової порожнини, не лишаючи слідів зовні. Такою методикою бажають змінити форму носа більшість пацієнтів.
- Безопераційна ринопластика. Це процедура, яка може розглядатися як альтернатива класичній хірургічній ринопластиці, але на тривалий результат розраховувати не варто. Безопераційний метод полягає у здійсненні ін‘єкцій філерами в проблемні ділянки носа, усуваючи горбинку чи працюючи з асиметрією.
Показання до корекції форми носа
Залежно від мети операції може проводитись реконструктивна, функціональна або ж естетична корекція носа. Показаннями до ринопластики можуть виступати:
- наявність горбинки;
- асиметрія;
- занадто довгий чи короткий ніс;
- широка спинка або крила носа;
- великі ніздрі;
- випукла колумелла;
- неестетичний кінчик носа;
- крива носова перегородка;
- деформована шкіра, хрящі чи/та кістки носа;
- ускладнене носове дихання;
- хропіння.
Часто перелік показань до ринопластики розширюється вже після першої консультації у спеціаліста та з класичної корекції форми носа інколи з’являється потреба у повноцінній риносептопластиці, адже ніс має перш за все дихати здорово — це його головна функція!
Результат після пластичного хірургічного втручання зберігається назавжди, тому варто наважитись на одну операцію, що докорінно змінить вашу зовнішність та якість життя!
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook