На Вінниччині від початку 2026 року облаштували два нові рекреаційні пункти для відпочинку в лісі. Нові локації з’явилися поблизу Гайсина та в Тульчинському надлісництві. Загалом в області нині функціонують 27 таких місць.
Про це повідомили у Центральному лісовому офісі ДП «Ліси України», пише Місто.
Зазначається, що від початку року в лісництвах, які входять до Центрального лісового офісу, відкрили п’ять рекреаційних пунктів нового типу, два з яких розташовані на Вінниччині.
Нові зони відпочинку обладнані альтанками, мангальними зонами, дитячими майданчиками, місцями для паркування автомобілів, смітниками та запасом дров для розпалювання вогнища. Скористатися ними можна безкоштовно.
За інформацією підприємства, загалом у лісах Центрального лісового офісу працюють 179 рекреаційних пунктів, із яких 23 — сучасного типу «Лісовичок».
У ДП «Ліси України» зазначають, що останніми роками все більше людей обирають спеціально облаштовані місця для відпочинку. Це допомагає зменшити ризик виникнення лісових пожеж, адже близько 90% загорянь у лісах, за статистикою підприємства, стаються через необережне поводження людей із вогнем.
Читайте також: Четверті роковини трагедії: Вінниця вшановує пам’ять загиблих від російського ракетного удару
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

