Через необережне поводження з вогнем на Вінниччині загинула 74-річна жінка

За останню добу на Вінниччині сталося чотири пожежі. Внаслідок однієї з них загинула 74-річна жінка. Ще три займання рятувальники ліквідували на території приватних домоволодінь через коротке замикання та несправність печей.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, пише Місто.

“Трагедія сталася в с. Нараївка Краснопільської громади. Внаслідок пожежі в приватному будинку загинула 74-річна власниця оселі. Як з’ясувалося, зайнялося через необережність із вогнем власниці помешкання. Загоряння ліквідовано самозатуханням, без залучення підрозділу ДСНС”, – йдеться в повідомленні.

Ще три пожежі рятувальники ліквідували на території приватних домоволодінь.Через несправність пічного опалення в с. Козинці Ободівської громади загорілося на даху гаража, а в с. Петрашівка Ямпільської громади – на горищі житлового будинку.

Також рятувальники загасили загоряння в гаражі с. Бирлівка Бершадської громади, яке спричинило коротке замикання електромережі.

Читайте також: Безкоштовні УЗД та огляди для жінок у березні: розклад виїздів мобільної бригади на Вінниччині

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook