У Вінниці пройшов всеукраїнський турнір «Футбол проти наркотиків»

Сьогодні, 26 червня, у Вінниці відбувся вже традиційний футбольний турнір, в якому взяли участь люди, які борються із залежностями. Організатор події – громадська організація «Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця», Вінницький міський центр соціальних служб, департамент соціальної політики міськради, департамент боротьби з наркозлочинністю, департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліція Вінницької області.

Про це повідомляє Вінницька міська рада, інформує Місто.

«Турнір “Футбол проти наркотиків” спільно з нашими партнерами громадською організацією “Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця”, з якими ми уклали меморандум про співпрацю, проводимо вже восьмий рік. Останніми роками майданчиком для цієї масштабної події став стадіон ліцею №18, за що ми дуже вдячні адміністрації навчального закладу. Такі події, як сьогоднішній турнір, привертають молодь та усіх людей, пропагують здоровий спосіб життя, профілактику, лікування залежностей. Приємно, що є такі небайдужі, відповідальні громадські організації, міська рада їх підтримує, у тому числі й фінансово, а психологи центру соціальних служб проводять відповідні зустрічі з людьми із залежностями», – зауважила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Турнір зібрав близько 100 учасників з усієї України, зокрема з Вінниці, Києва, Львова, Тернополя, Черкас. Все це люди, які побороли або продовжують боротися із залежностями: наркотичною, алкогольною або ігровою.

«Учасники – це люди, які подолали залежність та знаходяться в ремісії різний час. Таким чином, ми показуємо, що можна повноцінно жити, займатися спортом, спілкуватися, не вживаючи хімічні речовини, та отримувати задоволення. Спорт або інша зайнятість дуже важлива для людей, що борються із залежностями, – це додає мотивації та сенсу в життя», – говорить керівник громадської організації «Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця» Олександр Волошин.

Спортивна подія об’єднала вісім команд, які по черзі змагалися одна з одною.

Один з учасників заходу – 23-річний вінничанин Максим Перекрестов.

«Колись я активно займався спортом, у тому числі футболом, ходив на різні секції. Проте коли у моєму житті з’явилися наркотики, на жаль, футбол відійшов на другий план. Наразі я не вживаю вже півтора року. Борюся з хворобою, яка у свій час заподіювала шкоду моєму життю. Спорт є одним з сильних інструментів подолання залежності, бо це дисципліна. У такої людини набагато більше шансів жити продуктивне життя і не повернутися до вживання», – поділився своєю історією спортсмен.

Читайте також: Діти з Вінниччини провели відпочинок у МДЦ «Артек»

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook