Міністерство освіти та науки запускає впровадження політики «Освіта для життя», що передбачає оновлення змісту шкільної освіти. Нова програма стартує з вересня 2025 року.
Про це на пресконференції розповів міністр освіти та науки Оксен Лісовий із посиланням на Укрінформ.
За словами міністра, потрібно дати нашим дітям максимум універсальних знань і навчити їх практично застосовувати.
“Дати їм розуміння, як ці знання застосовувати. Для цієї мети ми й реалізовуємо політику Освіта для життя”, – каже він.
Лісовий що це буде комплексний підхід, який передбачає зміни всіх ключових складників освіти.
“Це власне зміст освіти, це фізичне середовище, в якому перебуває дитина, це обладнання, з яким вона взаємодіє, і це те, як мислить і працює вчитель”, – зазначив міністр.
Розробка нової політики проходитиме в п’ять етапів. Пілотування оновленого змісту відбуватиметься у трьох галузях: мистецькій, природничій та технологічній. У проєкті будуть брати участь заклади освіти з усіх регіонів, їхня кількість буде залежати від низки факторів, зокрема кількості учнів у школі, формату навчання, готовності до змін колективу школи тощо.
Читайте також. Небезпечні дзвінки та фішинг: як злочинці крадуть доступ до вашого номера телефону.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook