Всеукраїнська екологічна ліга збирає кошти для порятунку малих річок Вінниці

- Збираємо команду волонтерів, готових власноруч прибрати сміття з річок, закликати до цього громадян, надати розголосу цій проблемі у пресі та змусити відповідні держслужби високоякісно виконувати свою роботу, - говорить вінницька еклогічна активістка Людмила Сломінська.
Ініціатори проекту планують придбати напівкомбінезони, багри, сачки, рукавиці та мішки для сміття. Для цього потрібно 5 тис. грн.
Зібрано 180 грн. Кошти, яких не вистачає, можеш допомогти зібрати й ти, якщо внесеш навіть невелику суму, завітавши на "Всеукраїнську біржу благодійності".
- Проект написаний минулого року на Всеукраїнському еколого-практичному форумі "Енергія Змін", де збирались активісти з усієї України і вчились писати і презентувати проекти, - нагадує Людмила Сломінська. - Тоді ми порахували, що 5 тис. грн. - це та сума, яка потрібна, щоб забезпечити обладнанням 20 волонтерів. Ядро для цих волонтерів - Вінницький осередок Всеукраїнської екологічної ліги та учні школи №27, з якими ми їздили на форум. Шляхом широкої інформаційної кампанії залучатимемо всіх небайдужих, адже такі акції - лише привід звернути увагу на проблему.
Активісти також планують залучити до розв’язання цієї проблеми ЖЕКи, Басейнове управління водних ресурсів Південного Бугу, студентів, учнів, місцевих жителів.
- Цікаво, як вони відреагують, - каже Людмила Сломінська. - А зібрана сума буде своєрідною гарантією того, що для успішного початку є якась основа. Дуже хочеться, щоб цей проект став спільним для вінничан.
Активісти вірять, що зможуть змінити ситуацію, що родини з дітьми та компанії друзів зможуть прийти на малу річку і відпочити, не хвилюючись за своє здоров\'я.
- Хто був у країнах Євросоюзу, міг спостерігати чисті струмки з рибою, птахами і безліччю відпочиваючих на березі, - розповідає Людмила Сломінська. - Долучайтесь до нашого проекту, щоб це стало реальністю і у Вінниці.
Втім, коли вдасться зібрати кошти, екологічна активістка не знає.
- Як швидко зберемо необхідні кошти, не знаю, самій цікаво, - посміхається Людмила Сломінська.


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1222

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

406

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

218

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

215

  ...