За сприяння Вінницької обласної служби зайнятості працевлаштовані 24 тис. осіб

«Карантинні обмеження вагомо вплинули на ситуацію ринку праці області. Вимогою часу стало надання послуг в режимі онлайн. Завдяки таким електронним сервісам, як «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет шукача роботи», Профорієнтаційна платформа «Моя консультаційна мережа», інтерактивна мапа вакансій, QR-коди, електронна черга, електронна анкета шукача роботи та проведення семінарів для шукачів роботи та роботодавців на платформі ZOOM, можливість навчатись на провідній навчальній платформі Coursera, – наші клієнти отримували і продовжують отримувати послуги на належному рівні», – каже директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Так, протягом січня-серпня у Вінницькій області послугами державної служби зайнятості скористалися 85 тис. громадян. З них 49,3 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

За сприяння обласної служби зайнятості з початку року працевлаштовані 24 тис. осіб, зокрема у період карантину, починаючи з 12 березня, вдалось повернути до продуктивної зайнятості 19,1 тис. мешканців області. У порівнянні з минулим роком це складає 90,7%. На зменшення результатів вплинули об’єктивні причини, проте на рівні загальнодержавного показника (73%) Вінницька область тримає першість у працевлаштуванні серед інших областей.

Протягом зазначеного періоду 5,7 тис. роботодавців співпрацювали із службою зайнятості. Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, становила 28 тис. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 6,3 тис. грн.

«Сьогодні робота служби зайнятості орієнтована на покращення співпраці з роботодавцями. Тому рекрутингові послуги від служби зайнятості стають дедалі популярнішими серед кола роботодавців. Насамперед, фахівці служби зайнятості зацікавлені якісно та якнайшвидше укомплектувати заявлену роботодавцем вакансію.

На кінець серпня роботодавці найбільше шукали через службу зайнятості працівників за такими професіями: водій автотранспортних засобів, кухар, бармен, офіціант, пекар, швачка, укладальник-пакувальник, в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, слюсар-сантехник, електрогазозварник, тракторист, двірник», – зазначає Галина Скоковська.

Нагадаємо, на Вінниччині по допомогу до центрів зайнятості звернулись 300 роботодавців.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook