Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу
Футзальна команда Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського стала віцечемпіоном першого сезону масштабного проєкту «Пліч-о-пліч». У напруженому фіналі, що проходив у Києві, доля золотих нагород вирішилася лише в серії пенальті. Про це повідомляє начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна, пише Місто. На фінальному етапі змагань у Києві студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського гідно представили … Читати далі Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити