Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Футзальна команда Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського стала віцечемпіоном першого сезону масштабного проєкту «Пліч-о-пліч». У напруженому фіналі, що проходив у Києві, доля золотих нагород вирішилася лише в серії пенальті. Про це повідомляє начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна, пише Місто. На фінальному етапі змагань у Києві студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського гідно представили … Читати далі Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу