За місяць патрульні піймали понад 60 нетверезих мотоциклістів та самокатників на Вінниччині
Протягом травня патрульні поліцейські Вінницької області виявили та притягнули до відповідальності 64 водіїв двоколісного електро- та мототранспорту, які керували у стані сп’яніння. На всіх порушників було складено адміністративні протоколи. У поліції нагадують: статус водія самоката, скутера чи мопеда не звільняє від суворої відповідальності за «п’яну їзду», а штрафи за таке порушення стартують від 17 тисяч … Читати далі За місяць патрульні піймали понад 60 нетверезих мотоциклістів та самокатників на Вінниччині
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити