За місяць патрульні піймали понад 60 нетверезих мотоциклістів та самокатників на Вінниччині

Протягом травня патрульні поліцейські Вінницької області виявили та притягнули до відповідальності 64 водіїв двоколісного електро- та мототранспорту, які керували у стані сп’яніння. На всіх порушників було складено адміністративні протоколи. У поліції нагадують: статус водія самоката, скутера чи мопеда не звільняє від суворої відповідальності за «п’яну їзду», а штрафи за таке порушення стартують від 17 тисяч … Читати далі За місяць патрульні піймали понад 60 нетверезих мотоциклістів та самокатників на Вінниччині