Звільнили, але не через 130-ту

Заступника керівника Ресурсного сервісного центру МВС у Вінницькій області, якого патрульні доправляли на освідування щодо стану алкогольного сп’яніння, звільнили з роботи.

– Ця людина звільнена. 19 листопада наказом МВС він був повідомлений, що з 1 жовтня його посада скорочена, – прокоментували у пресслужбі РСЦ МВС у Вінницькій області. – Звільнений державним секретарем МВС. Щодо паперових моментів, як він рахувався на цей час – це прерогатива і номенклатура міністерства.

Про те, що заступник керівника РСЦ МВС у Вінницькій області Геннадій Медончак був п’яним за кермом, повідомили активісти «Дорожнього контролю Вінниця», посилаючись на журналіста «Секретних матеріалів» Володимира Тимофійчука.

Журналіст також оприлюднив відео того спілкування службовця з патрульними, а потім і з лікарями.

У прес-службі Управління патрульної поліції у Вінницькій області прізвище водія не називають, не вказують і посаду. Водночас там повідомили, що 27 жовтня цього водія зупинили у Вінниці за порушення Правил дорожнього руху.

– Патрульні помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Але водій відмовився від проходження освідування на стан сп’яніння. Протокол патрульні склали саме за відмову. 31 жовтня матеріали уже передали до суду.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5200 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.