Досвід енергетичної стійкості Вінниці презентували на Європейській конференції у Франції
Делегація Вінницької міської ради на чолі з мером Сергієм Моргуновим взяла участь у Європейській конференції з енергетичного переходу (АЕТЕ) у французькому місті Діжон. Світові експерти вивчають українські уроки децентралізації генерації та швидкого відновлення мереж в умовах війни, а Вінниця натомість шукає нових європейських партнерів для «зелених» проєктів. Про це пише Місто з посиланням на сайт Вінницької міської ради. Учасниками … Читати далі Досвід енергетичної стійкості Вінниці презентували на Європейській конференції у Франції
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити