Наживалися на онкохворих: у Вінниці судитимуть групу ділків за розкрадання 5,6 мільйона на медичних тендерах

Цинічна схема у Вінницькій обласній лікарні: представник комерційної структури разом із уповноваженою з публічних закупівель закладу організували «перемогу» підконтрольних фірм у трьох тендерах. Вартість життєво необхідного обладнання для онкопацієнтів заздалегідь завищували, через що лікарня переплатила мільйони гривень з бюджету. Про це пише Місто, посилаючись на інформацію Вінницької обласної прокуратури. За даними слідства, організатор (представник фірми-постачальника) долучив до схеми … Читати далі Наживалися на онкохворих: у Вінниці судитимуть групу ділків за розкрадання 5,6 мільйона на медичних тендерах