Цинічна схема у Вінницькій обласній лікарні: представник комерційної структури разом із уповноваженою з публічних закупівель закладу організували «перемогу» підконтрольних фірм у трьох тендерах. Вартість життєво необхідного обладнання для онкопацієнтів заздалегідь завищували, через що лікарня переплатила мільйони гривень з бюджету. Про це пише Місто, посилаючись на інформацію Вінницької обласної прокуратури. За даними слідства, організатор (представник фірми-постачальника) долучив до схеми … Читати далі Наживалися на онкохворих: у Вінниці судитимуть групу ділків за розкрадання 5,6 мільйона на медичних тендерах
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити