усі новини номера

За „красивые глазки”

05.02.2010

Очі – це дзеркало душі. А в людини все повинно бути прекрасним – і душа, і тіло. Особливо, коли ти претендуєш на корону найвродливішої дівчини Вінниці. Щороку читачі газети „МІСТО” визначають найкрасивіші очі претендентом на „Міс Вінниця”.

Нинішній конкурс „За красивые глазки” вже п”ятий за ліком. Виберіть з 16-ти претендентом на корону – пару очей, яка вам сподобається найбільше. Поставте номер у спеціальному купоні, виріжте його і пришліть на адресу нашої редакції. Переможниця конкурсу отримає при газети „МІСТО”.


Газета "Місто"

Коментарі відвідувачів

Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар

Ім'я *:
Email:
Текст *:  
Введіть захисний код*:
* Обов'язкові для заповнення поля

Головне за день

Загрузка...

Пошук

Розсилка

Читають
Коментують
Мультимедіа
Он лайн гороскоп
Лев
Сегодняшний день предоставит вам большие возможности по вложению средств в дело. Но будьте бдительны, среди них вам могут встретиться новые Хопры и прочие МММы.
Де придбати "Місто"
В торгових центрах:
 Магіцентр, Магігранд, Мегамол

В супермаркетах:
Грош, Корона, Фуршет, Еко-маркет, Гранд, Сільпо, Варшава

На автозаправках:
ОККО

В магазинах:
"Шик&Блеск", "Наша ряба", "Факел", "Торжище", "Военторг", "ПродТорг", "Комфорт", "Украинские товары", "Амиго", "Кристаллпрестж", "Спокуса", "Добрый", "хуторянка", "От А до Я"

А також:
Укрпошта, кіоски "Преса"
Погода у Вiнницi
+21..+24 незначна хмарнiсть, без опадiв
Курс валют на
USD 7.89 | EUR 10.25