До Вороновиці приглядаються інвестори


У Вороновиці хочуть створити свій індустріальний парк. Минулого тижня до селища приїздили представники трьох можливих інвесторів: ТОВ "Флекстронікс", ТОВ "Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед" і ТОВ "Ядзакі Україна". Вони бажали оглянути територію під будівництво власних виробничих потужностей.
Ініціатором такого візиту у Вороновицю став нардеп від Закарпатської області Роберт Горват, а організатором - депутат Вінницької міськради, керівник ТРЦ "Мегамолл" Андрій Андрєєв. Як пояснили "Місту", вони - друзі. На Закарпатті ці міжнародні компанії працюють більше десяти років і планують розширення на території України, сказали також у прес-службі депутата Андрія Андрєєва.
У Вороновиці потенційним інвесторам показали ділянки, де можуть розташуватись підприємства. А селищного голову гості запросили до Ужгорода, аби він подивився, як там організована робота.
- Ми для них шукали територію із приміщенням, а з'ясувалося, що вони не хочуть займатися реконструкцією будівель. Їм потрібне чисте поле, де є електрика, газ, каналізація, близькість дороги і аеропорту, - розповів селищний голова Олександр Ковінько. - У зв'язку із чим будемо трохи змінювати напрямки пошуку. Уже знайшли нову ділянку у Комарові.
Також, за його словами, кожне із підприємств може взяти на роботу близько 2,5 тисячі працівників.
- А це означає, що будуть задіяні жителі сусідніх сіл і, можливо, частково Вінниці. Це дуже серйозна зайнятість для населення і висока зарплата - від 6 до 14 тис. грн., - каже Олександр Ковінько.
Поки ж у Вороновиці готуються до виборів у об'єднаній громаді. А за створення індустріального парку впритул обіцяють взятися уже наступного року.
 

Довідка міста

Компанія "ФЛЕКСТРОНІКС" спеціалізується на випуску електроніки на замовлення інших компаній. Володіє понад 130 виробничими майданчиками і дизайн-центрами у 30 країнах світу на чотирьох континентах.
Корпорація "ДЖЕЙБІЛ " входить у трійку найбільших контрактних виробників електроніки у світі. Виконує замовлення всесвітньо відомих компаній у різних галузях: від авіакосмічної промисловості до засобів мобільного зв'язку.
Компанія "ЯДЗАКІ" виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування. Вона є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій.

 


Валерія ЖОВТУНКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

604

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

458

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

240

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

234

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

223

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...