ТОП-5 проектів, поданих у рамках "Бюджету громадських ініціатив"
До 5 вересня у Вінницькій міській раді приймають проекти від вінничан у рамках "Бюджету громадських ініціатив". Пропозиції, які пройдуть конкурсний відбір, реалізовуватимуть у 2017 році - за гроші міського бюджету.
Нагадаємо, що у Вінниці громадські ініціативи втілюватимуться у життя уже вдруге. Бюджет проекту збільшили із 5 млн. грн. до 6,5 млн. грн.
Наразі на офіційному сайті міськради опубліковано 26 проектів. Як подати власний проект і втілити його у життя за кошти міської ради можна ознайомитися на офіційному сайті Вінницької міської ради www.vin.gov.ua у розділі "Бюджет громадських ініціатив".
Для ознайомлення читачів із поданими пропозиціями "Місто" обрало ТОП-5 - найцікавіших, як на нашу думку.
Вічнозелений хвойний сад-парк
"Створення вічнозеленого хвойного саду-парку" - великий проект під №5. Місце реалізації - мікрорайон Вишенька (поруч мікрорайону Чорнобиль). Ідея полягає у створенні великого за площею вічнозеленого саду-парку з декоративних малогабаритних хвойних видів рослин, з лавками для відпочинку, доріжками з вуличними ліхтарями. Автор проекту - Павло Бартош. Вартість - менше 1 млн.грн.
Пункти прийому вторсировини
Вінниця - екологічно чисте європейське місто, великий проект, під №10. Проект - пов'язаний із закупівлею та встановленням на території міста МАФів у зеленому кольорі із прийому батарейок, пластикових пляшок, металевих банок, скляних пляшок та іншого. Європейська схема пунктів прийому вторинної сировини, якою будуть користуватись усі мешканці, незважаючи на свій статус, стереотипи. Автор проекту - Олександр Волощук. Вартість - 790 000 грн.
"Розумний" туалет
"Самоприбираючий автоматичний туалет. Біотуалет" - великий проект під №18. Проект передбачає виготовлення та встановлення в м.Вінниця самоприбираючого автоматичного туалету (біотуалету), який буде мати повну автоматику при відвідуванні, повне самоочищення після кожного відвідування, можливість роботи як в автономному режимі, так і в режимі під'єднання до міських комунікацій, GPS-управління, можливість відвідування громадянами з обмеженими можливостями, антивандальне виконання. Автор проекту - Олег Філіппович. Вартість - 950 000 грн.
До речі, цей проект на конкурс подається уже вдруге. Встановити таку "розумну" вбиральну минулого разу пропонувалося у Центральному парку. Цього разу - місце встановлення самоприбираючого автоматичного туалету не вказано.
Зона відпочинку на Старому Місті
Зона відпочинку - "На краєвиді" - малий проект під №21. Місце реалізації - Старе Місто. Проектується встановити невеличкі спортивний і дитячий майданчики для комфортного проведення вільного часу як дітей, так і дорослих. Автор проекту - Юрій Степанишин. Вартість - 164 660 грн.
Центр підготовки собак-волонтерів
"Навчально-дресирувальний центр "Лапки-долоньки" - малий проект під №23. Місце реалізації - військове містечко Тяжилів. Підготовка собак-волонтерів, каніс-терапевтів із метою допомоги дітям, людям із особливими потребами, учасникам АТО у психологічній реабілітації. Організація дресирування безпритульних собак волонтерами. Автор проекту - Ольга Нагоринська. Вартість - 121 715 грн.

 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

495

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

367

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

189

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

179

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

176

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...